Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy facebookon írt egy fiú. Már egy ideje chateltünk, meg ilyesmi, de aztán ő azt írta, hogy szeret. Én viszont csak barátként tudok ránézni, de ő ezt nagyon nehezen fogadja el. Aztán lett barátom, és bár ő mondta, hogy jöjjünk össze, nagyon kiakadt, de végül kibékültünk. Aztán szakítottam a barátommal (költözik) de nem ez a lényeg. Másnap egy csomó ismerősöm eltűnt facebookról, köztük ő is. És írt az egyik haverja, hogy részeg, és eltűnt. Nagyon félek, hogy valami baja lett. Remélem előkerül, és ha igen, szeretném vele megszakítani a kapcsolatot. Viszont félek, hogy ugyan így reagálna. Már nagyon megbántam az egész dolgot, azt se tudom, miért kezdtem el vele levelezni. Kérlek titeket, segítsetek :(

2013. júl. 13. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:
láttad te egyáltalán ezt a fiút a való életben, vagy csak egy virtuális dologról van szó? egyébként szerintem ne legyen lelkiismeret-furdalásod, a szánalomból létrejövő kapcsolatoknak úgy sincs nagy jövőjük, vagy csak nagyon kevés, és az egyik fél jórészt nem boldog a párkapcsolatban.. aztán jön a megcsalás, etc..
2013. júl. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!