Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kéne beforgatnom a...

Hogyan kéne beforgatnom a barátom a hazugságába?

Figyelt kérdés
Mindenkinek köztük nekem is azt hazudtak hogy ki megy Némethbe melózni... Úgy volt hogy ki is ment és még Facebookon mesélt hogy klassz a hely meg minden... Egy közös ismerősünk pedig látta a minap az utcán sétálni itthon... Nem ment el!! Hogy lehetne befirgatni a hazugságába please Facebook chaten?
2013. júl. 12. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is megmondtam mindenkinek tavaly, hogy külföldre költözöm, mégis most Budapesten ülök....


Amúgy az elmúlt hónapokban tényleg kint voltam, jövő héten megyek vissza a kint bérelt lakásomba. Biztos hogy hazudik az ismerősöd?

2013. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem add be neki, hogy neked is sikerült összehozni egy Németországi melót, abban a városban, ahol ő is dolgozik. Írd meg neki, hogy mikor mész ki (pl 2 vagy 3 hét múlva..stb) és mond neki, hogy találkozhatnátok..segíthetne eligazodni, stb.


Megnézném milyen fejet vág egy ilyen üzenetre!:DD

2013. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

lehet hogy nem is ő volt, csak vki hasonló

vagy lehet, hogy csak pár napra hazament

2013. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!