Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit szerethet egy...

Szerintetek mit szerethet egy 15éves lány, egy 20éves fiúban?

Figyelt kérdés
Aki tudja az legyen szíves írja mán le !! Mert én nem tudom!!!
2013. júl. 11. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy a fiú tapasztalt a 15 éves libáknak meg az elég!
2013. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
enis egy 15 eves lany vagyok.es nekem is a 17-19 evea fiuk jonnek be mert: eretebbek,biztonsagot nyujthatnak,felelosegteljesebbek es megegyszer mondom ERETEBBEK. en utalom az eretlen fiukat. es az osszes lany utalja az eretlen fiukat. remelem segitettem :)
2013. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem teljesen ! de azé köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 11. 23:44
 4/8 anonim válasza:
hát én is azt szeretem, hogy érettebbek és az 1. válaszolónak egyáltalán nincs igaza és nem tudom miért általánosít... 15/l
2013. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért általánosítanék?Mert egyáltalán nem érettebbek nem tudom ezt honnan vettétek legalább 4 olyan 20 évest ismerek akiket 13-nak el lehet adni így ez baromság!És igenis igazam van azért szeretik őket mert felvághatnak vele a barátnőik előtt!
2013. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És egy 15 éves egy 15 véesben? Vagy egy 16 éves egy 18 évesben? Mit nem lehet ezen érteni?
2013. júl. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nem a kor, hanem a személyiség fog meg. Saját példámból indulok ki, aztán ki hogy gondolja.:D
2013. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Banderasz094 válasza:
Biztosan nem tud összejöni egy korabeli fiúval,vagy az idősebb kell neki.De részröl hogy-ha 25+felett van a fiú az már ciki..csak is azért mivel 1.ik lányismerősöm 16 és 37 éves pasija van...apja lehetne kb..mindig is utáltam az ien csajokat,bocsánat nem csajok,mostoha anyukák ;)
2013. júl. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!