Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha mindig csak én kérdezősködö...

Ha mindig csak én kérdezősködök és érdeklődök a barátaim iránt, ők pedig nem, akkor nem is számítok nekik?

Figyelt kérdés

Minden beszélgetést én kezdeményezek.Meg ha megkérdezem mondjuk mit csinálsz ma? -akkor hosszan sorolja,de nem kérdezz vissza,hogy pl én mit csinálok..

De bármiről kérdezek nagyon ritkán kérdeznek vissza..

Nekem ebből az jön le,hogy nem is érdekli őket,hogy mivan velem :/


2013. júl. 9. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb ezért beszél szerintem sok ember a kutyájához vagy a virágaihoz.
2013. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pedig nem is vagyok nyomulós, szóval nem támadom le őket minden nap csak 2-3-4 naponta megkérdezem mi újság velük stb

volt,hogy 1,5 hétig rá se írtam senkire,nem nagyon írtak rám :/


még a kutyám is több vissza jelzést add ha hozzá beszélek :D

2013. júl. 9. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu. Nálam a suliváltás segített, mert onnantól tényleg hasonló érdeklődésűekkel voltam együtt, és volt miről beszélgetni, nemcsak kérdezgettem őket.

Szomorú de ezek az emberek nem érdeklődnek irántad, nem szeretnek. Keress más barátokat, mert ők nem barátaid.

2013. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:(


sok idióta felszínes ember!

nagyon utálom az embereket,átvágnak kihasználnak csak :/


és még én vagyok az idióta,hogy szeretem a kutyákat..Értelmesebbek is mint néhány ember!

2013. júl. 9. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 1hétig ne keresd őket, és amelyik az 1hét alatt felhív, vagy megkeres az oké, a többi meg mehet a levesbe
2013. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja,most nem keresek/írok rá senkire..akinek egy kicsit is fontos vagyok biztos,keresni fog..
2013. júl. 9. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok... Kérdező,te fiú vagy vagy lány?
2013. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lány
2013. júl. 9. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!