Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy közeledjek egy ilyen...

M.á.r.K. kérdése:

Hogy közeledjek egy ilyen lányhoz főleg hogy ő a "barátom"?

Figyelt kérdés
Régóta ismerek egy lányt,persze barátok vagyunk.játék közben ismertem meg és nagyon jól eltudunk beszélgetni.Tudni kell róla hogy elég nagy gamer csaj,és olyan dolgok érdeklik őt amik a legtöbb lányt nem érdekel.Úgy értem imádja a repülőket,(szimulátorozik is),a háborút,a kép és videószerkesztést,van humora de ha olyan helyzetbe kerül akkor komoly,mindig feltud vidítani ha hangulatilag a mélyben vagyok és még sorolhatnám.Úgy érzem megfogtam az Isten lábát ezzel a lánnyal,és szeretnék közeledni is felé csak nem tudom hogy mégis hogyan kellene?nem jár bulizni(ahelyett gémel...)mondjuk én sem vagyok az a bulizós iszákos drogos fajzat...sokan hajtanak rá de eddig egyikkel sem jött össze,gondolom elutasította őket és attól félek velem is ez lesz:S tegyem meg az első lépést vagy tartsam meg a barátságunkat és ne rontsam el ezzel?soha életemben nem találkoztam ehhez hasonló lánnyal és nem tudom mit tegyek.hogyan tudhatnám meg h egyáltalán van-e esélyem nála?
2013. júl. 5. 19:25
 1/2 gabu88 válasza:

Hát figyelj barátom az egyszer tuti h esélyed lehet tőle függ psze..kérdezném h mióta ismered és mennyit játszotok együtt? a másik h találkoztatok e már? ha nem akkor sürgősen ejtsétek meg sztem mert az a fő befolyásoló!!!

ha válaszoltál ígérem írok! :)

2013. júl. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 chuck dorisz válasza:
Kolléga, azt gondolom, már osztott volna lapot a leány, ha akarta volna, hogy közeledj. Szerintem ne nyomulj rá. Nem rontanád el vele a barátságot, csak finoman közölné veled, hogy téged csak így szeret, barátnak, és ezt nem lenne jó hallani. Aztán idővel, ha mégis akarna téged, akkor majd megkapod a jeleket, de addig le kell tekerd az érzelmi potméteredet
2013. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!