Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a baj velem? Hogyan alakíts...

Mi a baj velem? Hogyan alakítsak ki tartós barátságot?

Figyelt kérdés
Röviden annyi,hogy néha úgy érzem nem találom a helyemet.Van párom,aki szeret és én is őt,de néha jó lenne a barátokkal is lenni.És ekkor jövök rá,hogy mennyire eltávolodtam a régiektől. Megvan a magunk társasági köre,párom haverjaival,de velük csak hétvégente találkozunk és nekem ez így kevés egy tartós barátság kialakítására. A másik meg az,hogy mostanában is volt olyan,aki próbált közeledni felém, barátkoztunk, az elején minden igen jó volt, örültem,hogy találtam egy újabb barátnőt, de aztán megint megváltozott valami. Nem mindig találkozunk, meg nem tudnám azt mondani rá,hogy 100%-ig megbíznék benne,holott aranyos csaj meg minden. Van egy barátnőm is,aki nagyon hiányzik, akit tényleg mikor először láttam, úgy éreztem hogy mintha már ismerném 1000 éve, de vele sajnos középsuli óta meg amióta mindkettőnknek van barátja,eltávolodtunk egymástól. :/ Vannak jó meg rossz tapasztalataim, volt,hogy valakivel tényleg igazán kijöttem, aztán fokozatosan elhidegültünk egymástól és ezért nehezen bízok ebben az újonnan alakult barátság cuccban. A dolgaimat azért egy pár haveromnak el szoktam elmondani, de velük csak itt-ott találkozok, ezért hiányzik az a rendszeresség is. Mit tegyek? Mi lehet a baj velem?

2013. jún. 27. 00:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat,tanácsokat mindenkinek:)
2013. jún. 28. 00:02
 12/12 anonim válasza:

2. válaszoló vagyok :D

Nem, akkor nem ismerlek. Akire én gondolok ő 18 éves, lassan 19 éves. :)

2013. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!