Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a baj velem? Hogyan alakíts...

Mi a baj velem? Hogyan alakítsak ki tartós barátságot?

Figyelt kérdés
Röviden annyi,hogy néha úgy érzem nem találom a helyemet.Van párom,aki szeret és én is őt,de néha jó lenne a barátokkal is lenni.És ekkor jövök rá,hogy mennyire eltávolodtam a régiektől. Megvan a magunk társasági köre,párom haverjaival,de velük csak hétvégente találkozunk és nekem ez így kevés egy tartós barátság kialakítására. A másik meg az,hogy mostanában is volt olyan,aki próbált közeledni felém, barátkoztunk, az elején minden igen jó volt, örültem,hogy találtam egy újabb barátnőt, de aztán megint megváltozott valami. Nem mindig találkozunk, meg nem tudnám azt mondani rá,hogy 100%-ig megbíznék benne,holott aranyos csaj meg minden. Van egy barátnőm is,aki nagyon hiányzik, akit tényleg mikor először láttam, úgy éreztem hogy mintha már ismerném 1000 éve, de vele sajnos középsuli óta meg amióta mindkettőnknek van barátja,eltávolodtunk egymástól. :/ Vannak jó meg rossz tapasztalataim, volt,hogy valakivel tényleg igazán kijöttem, aztán fokozatosan elhidegültünk egymástól és ezért nehezen bízok ebben az újonnan alakult barátság cuccban. A dolgaimat azért egy pár haveromnak el szoktam elmondani, de velük csak itt-ott találkozok, ezért hiányzik az a rendszeresség is. Mit tegyek? Mi lehet a baj velem?

2013. jún. 27. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés.. Minden barátom eltávolodott tőlem.

Én feltaláltam magam egyedül, vagy a bátyámmal.

Tesód nincs?

2013. jún. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de szerintem én ismerlek téged.. megkérdezhetem mennyi idős vagy?
2013. jún. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy véletlenül kapcsolatfüggő? Náluk szokott ez lenni, ahogy párkapcsolata lesz, hanyagolni kezdi a barátait, aztán mire észbekap, már egy sincs.

Meglepően sok fiatal lánynál/nőnél ez a helyzet.

2013. jún. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló : Egy idő után már én is hozzászoktam ehhez és próbálom feltalálni magam,de nem mindig olyan könnyű.Pl. vannak dolgok amiket úgy kiadnék magamból,de lehet,hogy ez nem érdekelne senkit, ezért keresem azt,aki megért.És aki elfogad és megértené a kicsi hülyeségeimet,ő most hiányzik,mert rég találkoztunk már. Hát vannak féltesóim,de egyik sem egykorú velem.


2. válaszoló : Lehetséges. :D 17 éves csaj vagyok. Írj privátban,ha gondolod. :)


Harmadik:

Nem igazán. Most van az első komolyabb kapcsolatom. :)

2013. jún. 27. 03:23
 5/12 anonim válasza:
Hord csuhát és máris barát leszel.
2013. jún. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:D
2013. jún. 27. 03:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is arra tippelek, amit a 3. ír.

Az én legjobb barátnőm is ezt csinálta velem kb. 5 éve, most meg megint keres, és nem érti,. miért nem olyan, mint régen...

2013. jún. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

hasonló a szitu,bár nincsen párkapcsolatom..


sajnos az általános suli miatt szétváltam a bnőimmel...

közép suliba meg egyáltalán nem voltam senkivel se olyan viszonyban..bár pár osztálytársammal közelebb kerültem egymáshoz de nem osztanék meg velük annyira bizalmas infót, meg néha látszik,hogy nem is érdekli őket amit mondok csak illendőségből meghallgatnak..

próbálom ezzel a pár lánnyal még közelebb vinni a kapcsolatot ,de elég nehéz..


én is örülnék egy olyan bnőnek akinek elmondhatok mindent,mindig számíthatok rá stb..


szerencsém,hogy húgom nagyon megértő szinte ő a legjobb bnőm,3 év kor különbség van köztünk de nagyon jól megértjük egymást..szóval jó részt vele járok el szinte minden hová,de tudom hogy ez így nem olyan jó..kellene egy olyan személy aki barát...


igazából tenni azt teheted,hogy megpróbálsz vhogy kapcsolatba kerülni lányokkal akik hasonlóan bnőt keresnek mert nincsenek barátaik vagy ilyesmi..


nehéz ügy ez sajnos :/

ha akarsz beszélni írj nyugodtan :)



21/L

2013. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

magányos,megértésre és meghallgatásra váró lányok,csak szóljatok és nekem minden gondotokat,bajotokat kidumálhatjátok :D nekem az a bajom hogy fiúkkal sima ügy haverkodnom mert kb. ugyanolyan témák érdekelnek mint őket de a lányokkal,katasztrófa. pedig hiába vagyok fiús,azért nekem is jól esne ha néha tudnék lányos programokat szervezni,együtt járni színházba,kiállításra,koncertre,ilyesmik. kitárgyalni a férfiügyeinket,együtt sütizni,filmezni,pizsamapartit tartani :D egy idő után unalmas mindig a kanokkal csocsózni meg sörözni :D

19/L

2013. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kapcsolatfüggő, sőt éppen hogy nagyon fontosak nekem a barátaim. Engem is volt,hogy egy barátnőm egy pasi miatt "dobta" a barátságunkat,hanyagolt meg ilyenek, meg már nem volt olyan minden mint régen és úgy éreztem,hogy én jobban kötődöm hozzá mint ő én hozzám, de mindegy,mert ebbe már rég beletörődtem. :D
2013. jún. 27. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!