Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerinted normális ez? 20/L

Szerinted normális ez? 20/L

Figyelt kérdés
Ha van egy barátom, amit nagyon kedveltem, sőt, imádtam, de amióta közelebb kerültem hozzá, mindha (csak én(?)) másképp néznék rá, szokatlanul elítélném, még ha addig képes voltam is idealizálni. Talán, mindha csak kifogásokat keresnék rá, amellett félénk és magányos is vagyok. Miért érzek ilyen hülyén?
2013. jún. 24. 09:43
 1/3 anonim válasza:
Nem csinált valamit amitől te megijedtél vagy nem tetszett?
2013. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, semmit! Amúgy maximum annyi, hogy jobban megismertem, és mondom, előtte idealizáltam, emellett aggodtam amiatt, hogy vajon ő mit gondol rólam, mennyire kedvehet. Bár ez nem baj, ettől még nincs jogom igy gondolkodi, vagy bármi, hisz én sem vagyok közel sem "tökéletes"=))
2013. jún. 24. 14:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Mostanság nem látom, nem találkoztunk. Bár..az biztos..hogy most is kedvelem őt, nagyon, csak igy.. másképp gondolok rá.
2013. jún. 24. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!