Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 37 évesen nem volt soha és...

37 évesen nem volt soha és nincs most sem barátnőm, miért?

Figyelt kérdés
37 éves vagyok családanya, nincs barátnőm, próbálok nyitni pár ember felé de csak beszélgetnek az utcán velem és ennyi, sajnos a lányom is ilyen cipőben jár. Nincs társaságunk , a férjemmel így kikapcsolodni vágynánk. Munkahelyünk 1 személyes, tehát még esély sincs ismerkedni, nem járok sehova éppen ezért. A páromat meg nem tudom rávenni esetleges programokra, Ő már beletörődött de látom neki sem jó így
2013. jún. 18. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre mondanék egy példát.

Nekem a barátnőm olyan, hogy akivel szóba áll akárcsak az utcán is, már fogom a fejem, hogy na, ennek megint új barátnője lesz...

Mivel Ő:

Egy nagyon kedves, érdeklődő, vidám, pozitív valaki, akit szinte mindenki csak szeret.

Nem nagyképű, szerény, érdeklődve hallgat mindenkit, de legfontosabb talán a kinézete, mint egy nagy játékbaba, akit mindenki csak dédelgetni szeretne.

Aki emiatt irigy lenne rá, azt is legyőzi hamar, és a barátnője lesz.

Bár mindenki ilyen lenne a földön.

2013. jún. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia a kérdésed érdekes.Figyelj nem gondoltál még arra hogy talán rossz emberek felé próbáltok nyitni?Ezt azért irom mert mi is igy vagyunk vele.Csak annyival rosszabb helyzetben hogy én 23 a férjem 24. Tehát mi is vágynánk kikapcsolódásra másokkal csak a körülöttünk élő emberek nem akarnak.De miért is nem?Hát azért mert olyan helyen lakunk ahol mindenki csak a mának él.Eszünk iszunk mulatunk.Minket meg nem szeretnek mert dolgozunk stb. Mi hamarosan el kötözünk és reméljük hogy majd aztán találunk barátokat.
2013. jún. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Én is hasonló cipőben járok, mint te. Nekem a költözésem miatt szakadtak meg szép lassan a barátságaim. Szerintem próbálj meg online ismerkedni.

Esetleg itt is próbálkozhatsz. :) Merre laktok?

2013. jún. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!