Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most hogy gondol rám? Ez most...

Most hogy gondol rám? Ez most pontosan milyen kapcsolat? Fiú lány barátságnak szokott jó vége lenni? (több lent=)

Figyelt kérdés
Kb 3-4 éves korunk óta ismerjük egymást. Nagyon jóba vagyunk. Voltunk együtt nyaralni családdal és család nélkül is. Ő szinte mindent elmond nekem. Mostanában váltak el a szülei és sokat voltunk együtt. Anyuval vittünk neki kaját, és próbáltam vigasztalni. Amikor elköszönünk mindig meg akar ölelni. Ezzel nem is lenne baj, de általában olyan szorosan és sokáig ölel. Nem mintha nem esne jól, de nekem ő csak egy barát és semmi több. szerintetek ő is így gondol rám? mert nem szeretném tönkretenni ezzel. Szerintetek mit csináljak? Csak várjam hogy mi sül ki belőle? Mert nekem szinte olyan mintha a tesóm lenne.
2013. jún. 3. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen rég óta ismeritek egymást, remélhetőleg nem mint potenciális párjelölt tekint rád:) Egyébként gondolom te vagy a lány.
2013. jún. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Általában fiú-lány barátság nem létezik, az egyik fél mindig többet érez, csak nem vallja be, lehet, hogy saját magának sem! :-)
2013. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok a lány, bocsi hogy ezt nem írtam le. :)


Szerintem csak egy kicsit szeretethiánya van és ezért ilyen. Szerintem ő is tisztában van vele hogy ez csak egy nagyon jó baráti kapcsolat. :D

2013. jún. 4. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!