Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok csinálni?

Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, és két legjobb barátnőm van. Eddig mindig én maradtam ki dolgokból, ami nekem nem is volt baj, mert az a csöndes, hallgatós típus vagyok. Most viszont összevesztek, és mindketten ki akarnak sajátítani, és én vagyok a kémjük, aki a másikról beszámol, engem hivogatnakés legfőképp velem beszélik ki a másikat. Szerintem hamarosan az az idő is el fog jönni hogy választás elé állítanak hogy kinek akarok inkább a barátnője lenni. Ha akarnék se tudnék választani mert mindketten mások.Mit csináljak velük?

2013. máj. 30. 16:06
 1/4 anonim válasza:
Figyelj ha mindketten szeretnek akkor meg fogják erteni,h te nem akarsz valasztani kettejuk kozul es probald oket ismet jobaratokka tenni,de szerintem amugyis nemsokara elsimul a dolog,mert ez altalaban igy szokott lenni. Hajra(:!
2013. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondd meg nekik, hogy mind kettőjüket bírod, de nem szeretnél asszisztálni a "háborújukban" és ha valamelyik épp veled van, nem vagy hajlandó a másikról beszélni.. azt meg végképp ne hagyd, hogy csak azért lógjanak rajtad, mert éppen nincs más .. ha nem értik meg az az ő problémájuk
2013. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit. Észre sem veszed, és egy pillanat alatt ki fognak békülni, ahogy összevesztek.


A kémkedős dologból viszont maradj ki, mert a végén mind a kettő téged fog gyűlölni, és nehéz lesz új "barátokat" szerezni. Mondd meg, hogy beszéljék meg egymással.

2013. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjad mind a kettőnek, hogy a másik ki szeretne békülni, hogy megint hárman legyetek barátnők mint régen.

Szervezz meg egy találkozót, amelyre ők ketten szépen elmennek. HA!

2013. jún. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!