Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csgo-n VAC ban kaptam amikor...

Csgo-n VAC ban kaptam amikor én nem is hackeltem. Mit tudok ez ügyben csinálni?

Figyelt kérdés

Ma indítottam volna a got de erre ez a szöveg fogadott:Some of your game files have been detected to have no signatures or invalid signatures. You will not be allowed to join VAC secure servers.

Nem vagyok hacker nem is értek hozzá. Nem értem minek jó az ha valaki csal. Elmegy a játék értelem...

De mit tudok ezzel kezdeni hol és kinek kell írnom? Esetleg vissza tudják állítani ? Vagy mi van itt már random jönnek mennek a VAC bannok ? -.-

Vagy lehet az hogy mostanában sokat járok bhop és zomis szerverekre ?(másra nem tudok gondolni) Mivel azok is valamit leszednek a gépre (gondolom)

Előre is kösz



2013. máj. 30. 14:09
 1/10 A kérdező kommentje:
És az egyik barátomnak 4 haverját banolák és őt is. Nem úgy ismerem mintha ő olyan mint aki csal...
2013. máj. 30. 14:14
 2/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Nem lehet, hogy más használta az accod? Esetleg lopás történhetett?


Írj a supportnak, hogy nem tudod, mitől lehet a VAC ban, és állítsák vissza, mert te nem csináltál semmit.

2013. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nemhiszem mert tudtommal csak erre a gépre van felrakva és szinte csak én vagyok ennél a gépnél. Esetleg még ezt tudom elképzelni hogy van pár "kalózkodott" játékom és néha sikerül úgy elindítani hogy be vagyok steamen jelenkezve. Ilyenkor ha nem resizek újra azt írja ki a game ha indítanám akkor kiír egy szöveget ami kb azt jelentheti hogy nincs meg ez a játék. Lehet e miatt van ?
2013. máj. 30. 14:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Érdekes most nem írta ki és felengedett a valves szerverekre is.. Biztos valami bug lehetett de engem rohadtul felbaszott
2013. máj. 30. 14:55
 5/10 anonim válasza:
Mi a baj Tirpák Google?
2013. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
azt tudod ugye hogy nemkel hakelned hogy go ban VAC bant kapj, go ban a cfg is csalásnak számít,pl fps cfg, vagy ha console ban olyan parancsot írsz át ami tilos már bannol a VAC,ugyanis a célkereszt állításán kívül szinze minden tilos
2014. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sok vérpistikének pedig át van írva a cfg-je hogy kisebbet rugjon pl az ak ... elég szégyen a sima cfg-s meg örül ha eltalált egy embert 1 tárból..
2014. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Danee12 válasza:
Hello nekem most ugyan ez a problémám van ma vettem meg tettem fel és ugyan ez a baj
2014. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem kell befosni, nem feltétlen akkor írja ki ezt a játék, ha valamit elállítottál/csaltál. Nekem például Win reinstall után, külső vinyóról visszamásolva a Steam mappát ugyanezt írta ki (magyarul), aztán a Steam-en belül a játék helyi fájljainak épségét leellenőriztettem, talált is sérült fájlokat, azokat újra letöltötte és már tudtam is játszani.
2015. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Heló! Nem VAC. bant kaptál, hanem a steam nem látja a fájlokat. Velem is történt már ez. Töröld le a Steam-et és az összes játékot, és tett újra a C-re. A játékokat pedig CSAK A C MEGHAJTÓN LÉVŐ STEAM-ES MAPPÁBA TELEPÍTSD. Nekem bevált.
2015. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!