Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a Sims2 Nagyváros...

Bonasera kérdése:

Hogyan lehet a Sims2 Nagyvárosi életben egy egyszerű házból lakóparkot/apartmant/több családnak való házat hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval, a ház már megvan - nyolc családnak elegendő lakás van benne -, beraktam a szőnyeges ajtókat, amik a már meglévő apartmanokban vannak, mert azt hittem, ezzel majd működni fog, de nem apartmannak jelöli, hanem sima, családiháznak. Mit felejthettem el?

Köszi előre is!



2013. máj. 29. 21:35
 1/5 hunbula ***** válasza:
használni kell a changelotzoning cheat kódot azt hiszem. Plusz szükséged lesz egy bérházas postaládára is, azt hiszem azt is külön kell letöleni, hogy elérhesd építés módban. Szerintem így lehet, bár elég rég foglalkoztam ezzel.
2013. máj. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell letölteni semmit,csak ezt a kódot kell hasznélni: changelotzoning apartmentbase
2013. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hunbula ***** válasza:
És azzal tesz a telekre bérházhoz való postaládát?
2013. máj. 31. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen:)
2013. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De jó, pont nekem is erre volt szükségem :) Köszönöm!!
2013. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!