Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez a barátság kihasználásról...

Ez a barátság kihasználásról szól vagy csak túl kombinálom?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársnőm lett a "barátnőm" legalábbis olyasmi!

(Barát barátnő mert én is lány vagyok)


Na és amikor mentem boltba vetem neki is egy energiaitalt vagy egy túró rúdit, fagyit ilyesmit, még mondta is ezt illik majd visszahívni hát mosolyogtam rajta hogy milyen aranyos hogy azért nem akar fagyizni. Na és mivel ő is volt hogy bement a boltba de nem viszonozta amit előzőleg már én is meghívtam pedig aztán egy 40ft-os túró rúdinak is örültem volna, mostanság meg már teljesen megváltozott, szabályosan kéreget, pl hívj már meg erre meg arra. Nekem ez kicsit sokkkk. Nem vagyok én lottó milliomos. egyébként 20évesek vagyunk.


2013. máj. 28. 06:50
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem is illene neki viszonoznia neked azt, amit te adtál neki. Addig ne kéregessen, amíg ő nem ad semmit. Tudom azt, hogy nem az a pár forint a lényeg, hanem az,hogy kérni tud, de adni nem.Én a helyedbe többet nem igazán adnék neki, ezekből az esetekből látva.
2013. máj. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz. A kezdeti jó barátnő átváltott, mert azt hitte te ennyire megteheted, de nem viszonozza. Hát sajnos vannak ilyenek, nem is gondolnak arra, hogy talán néha illő lenne visszahívni vagy ilyesmi. Nem értem a pióca embereket. Közben meg gondolom mosolyog, és jól megverdesi a zsebét, hogy nem költött, mégis fagyizik egy jót.
2013. máj. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen szívesen adok, és úgy mond meg sem tehetem én sem.

Már tegnap ott tartottam hogy többször elmondta milyen éhes, de még is csak egy energiaitalt vett magának, közben én is az voltam de inkább nem vettem én sem semmit. De inkább kaját sem viszek suliba kibírom azt az időt, mert nem fogok közösködni senkivel.

2013. máj. 28. 07:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjad neki, hogy kérjen az anyjától, vagy ne energiaitalt vegyen, ami gondolom a sulibüfében van vagy kétszáz forint, hanem vegyen egy kakaóscsigát, és ne ácsingózzon amikor kajálsz.
2013. máj. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy nem veszel többet neki semmit, vagy legalább is egy jó darabig.. és ha még így is a barátod marad, akkor csak egy kicsit elszállt vele a ló.. de az előfordul.. de ha kezd távolodni.. akkor hagyd rá.. az ilyen akkor nem barát.
2013. máj. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valamiért a végéig az volt az érzésem hogy olyan 12-13 évesek vagytok :D

Amúgy igazad van, nem vagy köteles meghívni, kész. Nem te vagy az ingyenkonyha.

2013. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szasz89 válasza:

Talán csak nem veszi észre magát és próbálgatja a határokat, meddig mehet el.

Világosítsd fel nyugodtan mindenféle rossz érzés nélkül saját stílusodnak megfelelően, hogy azért ez nem így működik.

Például mondd meg, hogy baráti alapon hívtad meg talán utoljára, mert nem látod benne azt jóérzést, ami barátokra jellemző hogy körülbelülre kiegyenlítené a "jövök neked eggyel"-t. Vagy viccesen "Meghívlak én szívesen még egy túró rudira, de cserébe majd megsütlek és megeszlek, mint a mézeskalácsházikós banya, hogy behajtsam a tartozásod."

2013. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!