Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek? Én vagyok...

Mi a véleményetek? Én vagyok túl pesszimista vagy ez lehet egy barátság vége?

Figyelt kérdés
Négyen a suliból nagyon jó barátnők vagyunk, én szinte mindent megosztok velük, de az utóbbi időben azt veszem észre, hogy jobb ha el se mondtam volna semmit nekik. Egy hete körübelül teljesen megváltoztak velem meg egy másik barátnőmmel szemben, folyton susmutyban beszélgetnek, ha mi kérdezzük hogy miről van szó, akkor annyit válaszolnak hogy "semmi közöd hozzá" vagy "le vagy maradva". Épp a minap beszélgettem ezzel a barátnőmmel, hogy neki is rosszul esik amit újabban csinálnak, és még ők mondják hogy milyen jó barátnők vagyunk négyesben. Ők ketten jl elvannak, teljesen elszigetelik magukat tőlünk újabban, a múltkor is úgy kellet velük haza jönnöm, hogy ők ketten a kis témájukról beszélgettek, én meg hallgattam mert ugyebár ahogy feljebb említettem nem is engedtek bekapcsolódni. Nem tudom mit tehetnék, pedig barátságos vagyok, tudok vicces is meg komoly is lenni, bármiről el tudok beszélgetni bárkivel... Ja, és ez a két személy akik így elkülönültek, még az egyik közülük(akivel vagy 10 éve barátnők vagyunk) nyáron mesélte hogy milyen szemét a másik barátnőnk hogy egész nyári szünidő alatt rá se hederített... és most meg jóformán egymás fenekében vannak... hogy van ez?

2013. máj. 17. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól elvannak egymással. Keress más barátokat. Ha szükségük lenne Rád, akkor téged is bevonnának a beszélgetésbe. Nem kell ezen megsértődni, az élet tele van ilyen helyzetekkel. Munkahelyen sem lesz másként. Ott se haverkodik mindenki mindenkivel. Illetve néha a régi barátságok, ismerettségek is lekopnak/elkopnak. Az élet rendje valahol.
2013. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél többet a másik kiközösített barátnőddel, ha eddig is barátok voltatok, ezután is biztos meg fogjátok érteni egymást. A másik két lánnyal amúgy sem tudtok mit csinálni, talán majd idővel megváltoznak...
2013. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

beszélj őszintén velük.

ha ez sem megy keress új baátokat

2013. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!