Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi ez? Most mi legyen?

Mi ez? Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Édesapám külföldön dolgozik. Mindigis "pótszülőket" kerestem magamnak, akik segitettek, pátyolgattak, mikor az igaziak távol voltak. Most úgy alakult, hogy egy helyen "két pár szülőm van" illetve vagy másfél, mivel apukám külföldön van. Nagyon szeretem a másik párt és nem csak őket, de magát az egész családot (gyereket). Elég nagy a korkülönbség és szinte soha nincs időm beszélgetn i velük, mégis szeretném tudtukra hozni, hogy mennyire szeretem őket, hogyan érzek. Mit tegyek? Kicsit idegennek érzem azt, hogy most megálljak előttük, s elmondjam, hogy, olyanok mint a második szüleim. Ezt igazán érezni kéne nekik, nem? Mégis szeretném ha tudnák...

2013. ápr. 21. 10:26
 1/1 anonim válasza:

Ha igazán szeretnek és foglalkoznak veled akkor ezt ők érzik viszont akkor nincs szégyellni valód sem elmondani nekik...

Szóval szerintem bátran kifejezheted magad nekik ezt akár szóban is csak keress rá megfelelő alkalmat.

2013. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!