Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok csinálni? Hogyan...

Mit tudok csinálni? Hogyan léphetnék?

Figyelt kérdés

Az osztályban mindenki jófejnek tart (nem baráti értelemben).

Tehát mindenki szerint kedves, figyelmes vagyok, de igazából ugy nem barátkoznak velem, néha 1-2-en szólnak vmit de azok olyanok h nem lehet mit reagálni rájuk (pl.: megpöckölik a hasam, vagy szólnak h mondjuk eleredt az orrom vére). De ugy h gyere jössz velünk ezt azt játszani, beszélgetni nem.

Ha kell valamiben segíteni vagy kérek egy tollat oda-vissza szívesen segítenek és én is nekik.

De ha van egy új témájuk abba nem vesznek bele.

Próbáltam feléjük közelíteni, nem is utasítottak el, viszont ők utána már nem kerestek, tehát nem is utálnak, de nem is barátkoznak velem.

Nem csúfolnak, nincs miért, nincs gond a testalkatommal, se semmivel.

Hogyan tudnék feléjük nyitni? Vagy próbálkozni h ne csak az adott pillanatban legyen sikeres, hanem hosszú távon is?



2013. márc. 19. 20:47
 1/2 anonim válasza:
Hát,nem valami kedvesek az osztálytársaid,bár ezt csak te tudhatod.Ne hagyd magad hogy kihasználjanak.Én órán sütök el egy-két viccet,ezen meg az egész osztályom röhög.Úgymond "osztálykedvenc" vagyok(nem beképzeltségből mondom) de legjobban önmagamért szeretnek.Valakivel nem vagyok jóban,de az osztály nagy részével igen.Kérdezz rá arra hogy például elmehetsz e velük ide vagy oda.Én egyszer a mekibe hívtam két fiút egy lányt,azóta mindegyikőjükkel jobbb a kapcsolatom.
2013. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, bár nem hiszem h ha "Én" hívnám őket eljönnének, viszont ők szoktak menni együtt (nem az egész osztály) csak néhányan ide-oda mekibe, kajáldákba.

Viszont ha társulnék hozzájuk, az nyomakodásnak számítana?

"Csak véletlen én is oda megyek." ???

2013. márc. 19. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!