Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ilyen "barátokkal" mit...

Az ilyen "barátokkal" mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Sajnos elég régóta nincsen legjobb bnőm,mert mindig kifogom azokat az embereket akik csak ki használnak..

a suliban van egy lány aki a tavalyi évben elég közel került hozzám (barátság szempontjából!!) örültem,hogy egy ilyen bnőm lehetet,meghallgatott tanácsot adott stb..

erre szeptembertől eléggé hanyagol , van neki egy legjobb bnője,de közbe engem mond annak, le se szar egész szünetbe

..haza menéskor,meg amikor megyünk át tesire (külön van a suli a tesi teremtől) akkor jajj várjál meg..de amikor én mondom akkor meg el húzz a francba..és mikor mondom,hogy köszi,hogy megvártál..hát vártalak de nem látalak sehol..közben csak wc-n voltam amit mondtam neki!

ma pedig beszólt olyat amit nem vártam volna tőle és ez rohadtul szarul esett,de sajnos én nem vagyok nagy szájú és veszekedni is utálok..így inkább csöndbe maradtam..

viszont meghívtam egy buliba amit én rendezek és most már nem szeretném,hogy jöjjön..de vissza mondani már elég gáz lenne,arra gondoltam,hogy max nem foglalkozok vele és kész..

mit csináljak vele?

miért vagyok ilyen szerencsétlen?

:(


20/L


2013. márc. 18. 20:54
 1/4 anonim válasza:

Elõször is nem vagy szerencsétlen csak mindig megtalálnak az olyan emberek akiknek nincs értékük(belsõ érték)Az ilyen embereknek olyan barâtra.van szükségük akit könnyen lehet formálni és nen szól vissza,mindent ráhagy csak hogy ne legyen vita ,mivel azt irtad hogy nem vagy egy veszekrdõs ember arra következtetek hogy tökèletes vagy az olyan embereknek akiknek egy utánfutóra van szüksègük(bocs a kemény kifejezèsèrt)Tanulj meg kiállni magadèrt ne hagyd hogy kihasználjanak mert egy olyan barátot érdemelsz aki nem csak akkor van veled ha éppen nincs ott más "Nincs ló jó a szamár is"alapon.

Ha elnegy a buliba ne foglalkozz vele had érezze hogy nem õ van a KP-ba és nem lesed minden kivánságát.



UI.:Remélem találsz magadnak egy igaz barátot:)

2013. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt. A csaj a legjobb barijának mondott miközben másik csaj seggét nyalta..Mi közös megbeszélés után úgy döntöttünk , hogy hagyjuk ezt az egész barátság témát. Undorító az ilyen aki kihasznál. Azt ajánlom , hogy beszéld meg vele. Kérdezz rá.. Ha csak undokoskodik akkor mond azt , h neked nincs szükséged ilyen barátnőre és nem akarsz vele barátkozni. Remélem tudtam segíteni!:)
2013. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1 hónap és 1 hét itt az érettségi,utána már nem fogok vele találkozni..csak a szóbelin max :D


nem is akartam a bulin vele foglalkozni,a mai beszólása miatt úgy döntöttem,hogy megpróbálok a sarkamra állni és vissza szólni illetve nem fogom engedni,hogy kihasználjon!!

2013. márc. 18. 21:22
 4/4 A kérdező kommentje:
az tuti,hogy észre veszi majd,hogy már nem állok úgy hozzá ahogy eddig és ha kérdezi,megfogom mondani a gondomat..
2013. márc. 18. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!