Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Főnők vs legjobb barátnő. Mit...

Főnők vs legjobb barátnő. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az állítólagos legjobb barátnőmnek kb 9 hónapja van egy munkája... protekcióval kapta... az a lényeg, hogy mindig a főnőkeit dicsérgeti meg nekem áradozik róluk, hogy mindig mellette vannak meg rájuk mindenben számíthat, meg facen is tele írta az üzi falát ilyenekkel és ez nekem szarul esett, mert olyan meg ugy beszél erről az egészről, mintha én egy senki lennék és nem számíthatna rám meg ilyenek pedig a legjobb barátnője vagyok legalábbis ezt mondja... régebben minden baját gondját nekem mesélte el előszőr és első szavára ugrottam, ha a segítségem kellett... ÉN és NEM a fönökei... most már sok mindent el se mond csak a főnökeit fényezi előttem... mindennel őket hívja előszőr... én azt is csak utoljára tudtam meg, hogy a barátnőm késelésbe keveredett, pedig ha tudtam volna csapot papot itt hagyva rohantam volna hozzá... de nem ez a lényeg... megelégeltem ezt az egészet és őszintén elmondtam neki, hogy ez engem bánt meg hogy szarúl esik... egy darabig minden oké volt megint hanyagolta a főnők témát előttem, de tegnap a fejemhez vágta, hogy ő már a saját gyerekeit se nagyon látja, azoknak már jóformán nem is látják az anyjukat, mert szinte reggeltől késő estig a főnőkeivel van, de ő a fönökeit tartja a családjának és ez neki természetes, hogy nem nekem szól ha valami van, hanem rögtön a fönökeinek... meg hogy neki mindent elmond... tudni kell, hogy az össze alkalmazottnál sokkal több fizetést kap és 5 hónap alatt a legmagasabb posztra léptették elő... jogosan lázadok emiatt? nem akarom megbántani meg semmi, de ez rohadtul szarul esik, hogy többre tartja a fönökeit, mint engem akit sokkal régebben ismer és totálisan megváltozott... mit tegyek?

2013. márc. 2. 22:56
 1/1 Adrienn Faklya válasza:
Szerintem ideje másik barátnőt keresned. Lehetőleg olyat, aki figyel is rád, és fontosnak tart. A barátság kölcsönös dolog. Adok, kapok. ahogy elnézem, itt már nincsen meg a kölcsönösség. Az életben sok minden változik. Az emberek is körülöttünk. Keress valaki olyat, aki tényleg a barátod, és lehetőleg olyat, aki nem keveredik késelésbe.
2013. márc. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!