Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert, nem foglalkozik velem...

Miert, nem foglalkozik velem a legjobb baratnom? (Kicsit, hosszu lett, de remelem nem baj)

Figyelt kérdés
O az egyetlen baratnom es mindig is olyanok voltunk, mint a testverek... mindig sokat hulyultunk meg nem telt el nap, hogy ne beszeltunk volna... volt egy csunya ossze veszesunk ami majdnem fel evig tartott es ez ido alatt, annak a banyanak a segitsegevel aki miatt az egesz cirkusz volt lett egy munkaja... nem nagy szam, csak takaritono lett egy takaritocegnel... miutan kibekultunk egy darabig minden oke volt, de o teljesen meg valtozott... mintha nem is o lenne... en is valtoztam, de nem ennyit... az utobbi idoben egyre kevesebbet kereset volt, hogy napokig sot hetekig felem se nezett... masrol se lehetett vele beszelni csak a kedvenc fonokei igy meg ugy, meg facen is oket dicsergeti mindenki elott egyfolytaban es ez nekem szarul esett, mert olzanokat irkal ki, hogy ok mindig mellette vannak, meg rajuk mindig szamithat... gondoltam mivel legjobb baratnom elmondom neki, hogy mi bant engem... igy is lett, mondtam neki, hogy zavar, hogy a 2 fonoket dicsergeti allandoan es ez nekem ugy jon le, mintha ram egyaltalan nem szamithatna meg semmi, pedig amikor bajban volt tobbszor is en segitettem es nem a fonokei... ezt a beszelgetest kovetoen meg ritkabban keresett, ha talalkozunk le se szar, irni sem ir meg semmi... vagy ha megis ir akkor mindig ugyan azt: "sok dolgom van, majd beszelunk, szia csaje" nagyon rossz, hogy igy leraz... nem tudom mit rontottam el... vagy megbantottam volna azzal, hogy elmondtam a velemenyemet a fonokeivel kapcsolatban?

2013. febr. 17. 16:35
 1/1 anonim válasza:

Mivel már előtte is baja volt, így nem avval bántottad meg, hogy elmondtad az őszinte véleményed!

Beszéld meg vele, hogy mi baja van veled!

Ha másképp nem megy, hagyd ott a fenébe! Az ilyen, nem barátnő!

2013. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!