Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az emberek kivel nem barátkozn...

Az emberek kivel nem barátkoznak szívesen?

Figyelt kérdés
Manapság már mindenki magányos? Senki nem barátkozik senkivel? Vagy ez csak a fővárosban van így? Mindenki olyan magának való? Mindenkinek nehéz új kapcsolatokat teremteni, régieket fenntartani? Vagy mitől épül le az emberek szociális környezete? Akit én ismerek, annak is maximum a régi gyerekkori barátai vannak meg, ha szerencsés ember. Kort és Bp/vidék is írjatok.

2012. dec. 27. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én laktam vidéken is Pesten is, azt vettem észre, hogy mindenhol vannak "magányos" emberek, de a fővárosban sokkal nagyobb arányban, ott az emberek többsége sokkal távolságtartóbb. Viszont én mindenhol megtaláltam azokat az embereket akik kedvesek, barátságosak és számos barátjuk van, akikkel közösen szervezik a programjaikat, szóval szerintem ez emberfüggő is :)
2012. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak egoista emberek, velük elég nehéz kapcsolatot tartani, mert csak saját maguk érdekli őket. Ez pedig hosszú távon egyuldalú aránytalanság.
2012. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Suli miatt Bpn laktam egy ideig, de vidéki vagyok, mindkettőről tudok véleményt mondani. Vidéken is majdnem ugyanolyan nehéz barátokat, mint Bpn. A legtöbb ember bunkó, rosszkedvű, fásult, és egyáltalán nem nyitott ismerkedésre. Például biciklizéshez, filmnézéshez már szinte lehetetlen embereket találni. Vagy otthon rohadnak a tv előtt vagy max. elmennek buli lerészegedni. Egy bizonyos kor felett meg már egyáltalán nem is akarnak barátkozni az emberek.
2012. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!