Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretethiány? : ' (

Szeretethiány? : ' (

Figyelt kérdés

Úgy érzem, senkinek sem jelentek semmit..

A családom... Apukám sokat dolgozik, nagyon stresszes munkája van, épp ezért sokszor rajtuk csattan az ostor, semmi szeretetet nem mutat/ad felénk, mindenen felhúzza magát, van mikor úgy beszél velünk mintha valami kóbor kutyával (káromkodik, nagyon erőszakos).. Anyukám, talán ő az egyetlen akivel rendesen tudok beszélgetni, de vele is sokszor összeszűröm a levet, és neki sincs állandóan kedve velem foglalkozni mivel már 17 éves vagyok.. Suliba vannak "haverjaim" dumálgatunk, néha jól elvagyunk, de velük se lógok olyan sok időt (nem mintha rajtam múlna, sokszor úgy érzem, mintha le akarnának rázni..). Nincs ember akivel meg tudnám beszélni úgy igazán a problémáimat, akivel őszintén beszélgethetnék. Manapság egyre sűrűbben eltörik a mécses nálam fiú létemre, szinte már nem is tudom, hogy mi az a szeretet, nem tudom hogy voltam-e valaha is boldog úgy őszintén...:( Mintha láthatatlan lennék, nem vesznek észre az emberek, senki se jön oda hozzám beszélgetni, mindig én megyek a "haverjaimhoz"..

Tudnátok segíteni, hogy mit kéne magamon megváltoztatni, hogy felfigyeljenek rám az emberek, és érdekeljem őket, ne csak egy szürke gyereknek nézzenek, akin mindenki áttaposhat..


Csajokról annyit, hogy szoktam szemezni csajokkal, de valahogy nem tudok nyitni, egyszer leszólított egy csaj, és mit ne mondjak, jól beégettem magam.. Nem tudom leküzdeni a gátlásaimat a csajokkal szemben, aki tetszik csaj azokkal nem tudok egyáltalán beszélgetni sem, túl stresszelem az egészet...


Sokszor vagyok a padlón érzelmileg, mindig megpróbálok felkelni, de valahogy mindig jön egy érzés, hogy egy senki vagyok és senkit sem érdeklek..='(



2012. dec. 12. 19:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Rajtunk* bocs a fogalmazásért, most valahogy fáradt vagyok ehhez az egészhez..:/
2012. dec. 12. 19:26
 2/4 anonim válasza:
Szerintem depressziós vagy. Bár ez csak saját vélemény és nem vagyok pszichiáter és ennyiből valószínűleg nem is lehet meghatározni. A depresszió egy veszélyes valami, sokat voltam én is benne. Lehet hülyén fog hangozni, de most magadba kell nézned és meg kell találnod az értékeid. Ha elkezded önmagadat sajnál/sajnáltatni annál mélyebben bele kerülsz. Meg kell találnod az értékeid. Mindenkiben van érték, csak sokszor nehéz megtalálni. Ha megtalálod magadban az értéket és lesz önbizalmad, akkor mindenre képes lehetsz. Csak hát ahhoz rengeteget kell fejlődni. Szóval fel a fejjel és bízz magadba :D
2012. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt hívják depressziónak:/

Az a baj hogy apud mivel feszült ezért valószínűleg vitát generál maga körül hogy kitudja adni,de a vitától csak még feszültebb lesz,ez egy ördögi kör...

Meg kéne próbálnod más társaságot keresni,ha tényleg ennyire nem igaz barátok.

Meg persze kéne valami programokat csinálnod hogy kitöltsd az időt és elterelje a figyelmedet a problémákról.

Ha akarsz írj privit,felveszlek fészen és ha úgy van hgoy nincs senkid beszélgethetünk:)

19/L

2012. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, hogy milyen programokat tudnék csinálni, sokat vagyok a gép előtt, és ez is kegyetlen mód zavar...:/

Nem tudom, hogy mit tudnék csinálni egyedül, milyen programot.?!?

2012. dec. 25. 01:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!