Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem számítok már senkine...

Miért nem számítok már senkinek sem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. egészen idáig boldog voltam. 1 hónappal ezelőtt szakított velem a barétom, a barátaim nem keresnek, nem érdeklem őket, mindig én írok nekik hogy megyünk-e valahova. Emlékszem 1 évvel ezelőtt rengeteg barátom volt, szerelmes voltam, boldog, meg volt mindenem, most pedig nem tudok magam mellett egy oylan embert sem, akire számíthatnék! Nem avgyok bunkó és nem vagyok érdekbarát sem. Mindig számíthattak rám, és rohantam ha baj volt. Tényleg ezt érdemlem? valamit biztos nagyon elrontottam.!

2012. nov. 14. 18:47
 1/2 betlindis válasza:

egy dolgot rontottál el, rosszul választottál barátokat. ez most fáj, de sokan vannak így vele, ebből jön az a mondás, hogy bajban ismerszik meg a igaz barát. tehát, más az amíg jó veled, és más az amíg te segítesz, addig persze, hogy sok barátod van, de az igazi barátok akkor is ott vannak, ha te vagy bajban. nekem már volt barátom ilyen is, olyan is, láttam már mindkét fajtát és láttam a különbséget. egyedül vagy most, de gondolj arra, egy csomó felesleges embertől megszabadultál. mert feleslegesek voltak ők akkor is, ha szeretted őket, ha hiányoznak neked, mert ők viszont szemmel láthatóan nem szerettek téged. fogd fel ezt úgy, mint egy új lehetőséget az újrakezdésre, most lett egy csomó üres időd, kezdhetsz egy csomó új dologba, és megismerkedhetsz új emberekkel, akik esetleg a barátaid lesznek, és az is lehet, hogy igaz barát is fog akadni közöttük, és akkor többet nem leszel egyedül.:)

még egy fontos dolog, az új barátaidhoz: ahhoz, hogy kapjunk, először adnunk kell, tehát hogy vki keressen, először nyitnod kell, hogy vki rádmosolyogjon, először rá kell mosolyognod, mivel az emberek többsége ezt a szabályt nem ismeri.

sok szerencsét az új életed felépítéséhez!:)

2012. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt leírtad a te szemszögedből. De általában pont az ellentettje szokott lenni. Ismerkedés, szerelem, a barátok meg le vannak szarva. Nem ítélkezek, de két oldala van az éremnek, mint tudjuk.

A véleményem amúgy: Egyszer fent, egyszer lent. Leszel még boldog, ne aggódj.

2012. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!