Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon? Miért nem számitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon? Miért nem számitok "senkinek"?

Figyelt kérdés
Am vannak "barátaim". De persze nem várom és nem is kérhetem senkitöl sem hogy szeressen, de azért néha olyan szarul esik amikor erre gondolok. Néha, úgy érzem hogy "alig" bírom már. De másnap pedig egyszerüen leszarom az egészet csak nevetek az egészen:D Na és most ilyenkor mi legyen amikor ezt érzem? "Akasszam fel magam az ilyenek miatt?" Remélem nem fogom soha. (19 F)
2009. dec. 20. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem akarom elhinni, hogy senkinek sem számítana ha "eltűnnél". Arra gondolj ami megvan és azért légy hálás. Persze gondolom neked ez kevés és szerelem kell. Ezt a részét megértem....nekem is. Használd ki az időt addig amíg egyedül vagy, építgesd magad és mire jönnie kell a szerelemnek addig készítsd elő a terepet. Én is ezt próbálom most. Ha akarsz írhatsz és majd beszélünk. Minden jót!
2009. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha így gondolkodsz akkor tényleg egy senki vagy. Az embert nem a barátai vagy az ismerősei teszik valakivé hanem saját maga. Az hogy elhiszi hogy igen képes bizonyos dolgokra, bízik magában és hisz magában. Ha erre rájössz utána már sokkal könnyebb lesz barátokat, barátnőt szerezni.
2009. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs barátom, nincs barátnőm, utál a családom, kihasználnak az emberek, akiket szeretek, sárba tipor, senki nem képes szeretni engem, pedig sokan próbáltak már, próbáltam változni, nem volt sikere, ami miatt mai napig élek, az egyetlen egy dolog: a düh, harag. Ez az egyetlen üzemanyagom és az alkotás. Semmi más. Ha én eltűnnék, lenne hatásom: boldogabb lenne a legtöbb ember, de nem fogok eltűnni, ha ilyet játszunk, akkor mindenkivel harcolni fogok.
2009. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi első választ iró!!!!!! Hát ebben a szerelemnek nevezett valamiben már nekem tul "sok" volt a csalódás. Úgyhogy nem tudom mikor jön el az "igazi" fogalmam sincs:(
2009. dec. 20. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem te is úgy vagy ahogy én. Ha pl Most találkoznál az igazival akkor nem lennél kész rá, hogy értékeld és megéld vele a kapcsolatot teljességgel. Légy türelmesebb (juj egek! Ezt pont én mondom! Vicces..:DD) és ahogy fent már írtam tegyél róla, hogy mire oda kerülne kész legyél rá és ne a korábbi csalódásokon gondolkozz. És ha lehet ne légy olyan, mint a feletted író.
2009. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2009. dec. 20. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóképpen érzek,ebben a nemszámítoksenkinek, egyszerleszarommáskorfelakasztanémmagam -ügyben.Van,amikor fel sem veszem a dolgokat,van amikor meg napokig képes vagyok rajtuk rágódni.Ez van sajnos,ezt dobta a gép,úgy látszik mi ilyenek vagyunk.18/L
2009. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!