Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy találhatnám meg őt a...

Hogy találhatnám meg őt a facebookon?

Figyelt kérdés
Voltam külföldön és öszebarátkoztam egy lánnyal, aki megadta a facebook nevét és mondta hogy mindenképpen jelöljem be...hazajöttem kerestem őt, de nem találom. Tuti nem vert át, csak nemtudom mi a gond. Más nemzetiségű és nagyon jó lenne meglelni! Segítsetek!!! Nagyon fontos nekem.

2012. nov. 3. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
És mégis hogy gondoltad ezt? Írjam be helyeted?-.-
2012. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
beírtam a nevét facebookra de nem találom. Nincs is ilyen nevű ember... A google se segít és nem tudom mit csinálok rosszul!
2012. nov. 3. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy elfelejtette beállítani, hogy idegenek is megtalálják a facen

van pl. egy ismerősöm, akinek hiába írod be a nevét a keresőbe, nem ad rá találatot a face

pedig fent van, hiszen nekem is ismerősöm, de van ilyen funkció, hogy ne lehessen megkeresni

lehet, hogy a lány is így van

szerintem ezt buktad

2012. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha esetleg tudod a lány néhány ismerősének nevét, megpróbálhaszt rájuk keresni, hátha az ő ismerőseik között megtalálod.


Megpróbálhatod a lány által megadott nevet Google-ba is beírni, hátha ott kiad rá valami találatot, ami alapján be tudod azonosítani.

2012. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20:39 vagyok. Bocsi, nem olvastam, hogy Google-t már próbáltad.
2012. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!