Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találhatnám meg facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnám meg facebookon, ha nem tudok róla semmit, csak h melyik suliba jár?

Figyelt kérdés

a buszon látom nagyon ritkán, 2 megállóra száll fel, fél év alatt kb 2 szer láttam!

Muszáj megtalálnom!! ő is nézett engem én is őt!!


2012. júl. 1. 02:10
 1/10 anonim ***** válasza:

és honnan gondolod hogy fentvan facebookon? :D


Ismerőseim 90%-a nem használja azt a fost. Nekem is csak suli miatt van.

2012. júl. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát én nem ismerek olyat aki ne használná az én korosztályomból.
2012. júl. 1. 02:14
 3/10 anonim ***** válasza:
mekkora béna vagy haver
2012. júl. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

végülis én is csak 18, vagyok.


Első kommentelő voltam.

2012. júl. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azigen kiváncsi lennék ki mondja...
2012. júl. 1. 02:17
 6/10 A kérdező kommentje:
jo hát akkor gondolom te ilyen nyomorék lehetsz :\ - első kommentelő-
2012. júl. 1. 02:19
 7/10 anonim ***** válasza:
ez mekkora volt...pacsi a kérdezőnek xD
2012. júl. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de most már választ is szeretnék :)
2012. júl. 1. 02:21
 9/10 anonim ***** válasza:

tudod melyik suliba jár...ha ismersz abból a suliból akárcsak 1 embert is akkor már meg is van


ha annyira fontos akkor rászánod magad, és végignézed az ismerőseid ismerőseit...ha nincs meg akkor tovább mész :P

2012. júl. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most nem értem, miért lenne gáz így megkeresni? Örülni kellene, hogy ma már van ilyen lehetőség.

Egyébként nem tudom..esetleg próbáld meg beírni a suliját, szoktak ott létrehozni csoportot a gimiknek, lehet, hogy tagja valamelyiknek. Vagy ja, jelölj be valakit, aki oda jár (vagy írj neki) és kérdezz rá, ismeri-e és ha igen, ki az.

2012. júl. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!