Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk mesélnétek?

Fiúk mesélnétek?

Figyelt kérdés

Az érdekel lányként, hogy milyenek a fiú-fiú barátságok. Meséljetek a legjobb barátotokról! Hogy tekintetek rá, miket csináltok együtt stb. Kort is írjatok^^


Köszi :)



2012. okt. 27. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Szívesen írnék erről, de nem sokat tudok, mert maximum 1 embert tudnék legjobb barátnak mondani, ő viszont nemrég kiutazott, tehát nem aktuális.


Ami viszont tény: az emberek önzőek, maguknak akarnak/szeretnének jót (csak - általában), így igazi barátságok nem szoktak lenni se lányok, se srácok között. Ez ilyen. Itthon te is tudod szerintem, hogy ilyenek az emberek.

És egyre több van, aki csak kihasználja a másikat...

Ugráltatni mindig tud valaki, de pl. jellemző hogy megbeszélek valamit, aztán szó nélkül el sem jön. Kér pénzt, soha nem adja vissza. Sorolhatnám. És tudom jól, hogy a többségnél is hasonló a helyzet, sajnos.

Elidegenedtek az emberek egymástól...

2012. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
70%

Egyáltalán nem igaz szerintem amit az előző válaszoló mondott. Szerintem csak azért mondott az előző ilyen hülyeségeket, mert neki valamilyen okból, lehet természeténél fogva, nem akadt még egy olyan barátja aki mindig mellette áll.:) De majd eljön neki is az ideje:D

Én 17 vagyok és lány.:D Nekem van egy jó nagy baráti társaságom, és annyira szeretem őket hogy tűzbe tenném a kezemet értük. Persze van legjobb barátnőm, akivel már 11 éve éve ismerjük egymást és vagyunk barátnők:)

2012. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: fene tudja, lehet! :D

Látod, amit pl. te írtál, az igencsak korrekt. Ahogy te állsz hozzájuk, na ez az igazán ritka.

Mivel fiú-fiú barátság volt a kérdés, így a lány-fiút nem mondtam, tekintve hogy talán (igencsak kis százalékban van) nincs is. Az viszont biztos, hogy egy lánnyal általában mindig jobban kijön egy srác. Na de ennek így is kell lennie. :)

2012. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Amikor még barátságban voltunk, akkor napi szinten csavarogtunk, balhéztunk, mindenféle veszélyes helyet megtaláltunk, sokat szórakoztunk őrült dolgokkal


Mivel mind a ketten nagyon bohókásak vagyunk még a mai napig is, függetlenül attól hogy másfelé terelt az élet minket

Volt olyan hogy eggyüt vittek el minket a rendőrök garázdaság és nyílt utcán való alkohol fogyasztás miatt, hullarészégen azt se tudtuk kik azok akikkel beültünk egy kocsiba, csak a villogóról láttuk hogy bizony rendőr


Kisvonat tetején utaztunk több mint 2órát, úgy hogy közben bepisiltünk a röhögéstől, mert sósav bombákat is csináltunk hogy ha majd sikerül leszállni, meglepjük az utasokat


Az elmaradhatatlan vízibombázós korszak mai napig el nem múló dolog, annyi féle módon használtuk fel ezeket hogy a mai gyerek már nem is tudnák igazán feltalálni magukat


Beszöktünk haltelepre, 2vödör hallal jöttünk el a felét elengedtük a tóba, másik felét hazavittük mondván hogy kaptuk egy bácsitól :D


Végülis ennyit tudok elmondani így a tetteink alapján

Mai napig bennem van a furfangosság, csak nincs akivel ilyesmiket lehetne csinálni az ismeretségi körömben.


Hozzáteszem nincsen fiú barátom lassan 6éve, mert olyan szerencsétlenül hozta az élet hogy se barátom nincsen, csak pár ismerős akikkel a középiskola alatt tanultunk


20/F, és a régi barátom is 20

2012. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megint utolsó:

Na, látod, látjátok, ilyenek az igazi jóféle kiruccanások ha van kivel, legjobbak! :D

Ezeket viszont én is tanúsíthatom, volt, van benne részem.

Sok-sok dolgot tudnék leírni, amivel talán nem sok ember szemébe nőnék nagyot, de hogy nem ártott senkinek és semminek, mégis akkora poén volt hogy majd összesz@rtuk magunkat, az tuti. :D

2012. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát három ember közt váltakozott ki a legjobb barátom az elmúlt 20 évben akkor voltam 16 éves. Ők akkor 19, 15 és 12 évesek voltak. A volt tizenkét éves srác most a legjobb barátom előtte nincs titkom, van egy két éma amit lapozunk, de ha erőltetné, akkor az igazat mondanám. ~98% tudd rólam mindent amit tudni lehet. 100% őszinteség , ~2% tabu közeli téma, de mégsem az. Mert csak kimondva nincs, de ráutalva volt. Párkapcsolati kínos témák a másikra nézve.


É megbeszélni az életdolgait, a másik gondjaiban segíteni, színházba járni vagy moziba menni, hogy vidámabbat is mondjak. Régebben még szerepjátékot/RPG-t is játszottunk.

Szerepformálás centrikussá vált hamar így jobban ismerjük a fiktív karakterek megnyilvánulásai miatt egymást, mint bármelyikünket a saját anya. A középső srácnak meg csak mi hárman voltunk a barátai.

2012. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy helyettem, vagy én helyettük az összes munkájukat ellenszolgáltatás nélkül első szóra vagy szó nélkül, ha láttuk szükséges megcsináltuk.
2012. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!