Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Alig vannak haverjaim/barátaim...

Alig vannak haverjaim/barátaim 20 éves fiú létemre. Hiába próbálok kedves lenni, mindenki csak "belémrúg". Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 19:10
 1/4 anonim válasza:

19 éves vagyok.

A legérdekesebb a dologban,hogy én mindig egy intelligens,jó humorú srác voltam,akinek elég jó a szókincse,stb.Mégsem jártam 13 éves koromtól sosem társaságba,senkivel nem jöttem ki igazán jól.Most is 1-2 ember van,akit barátnak tekintek.Haverjaim vannak,de nem olyan jó a viszony,hogy elmehetnénk valahova.De eléggé félénk visszahúzódó voltam mindig,nem sokra tartom magam,ez van,ez az oka,ki tudja,talán neked is.De ezt így nehéz megmondani,miért van,mert nem írtál le sok mindent.Próbálj meg nyitni az emberek felé,légy kedves továbbra is,esetleg próbáld meg valemyl módon fejleszteni a személyiséged.

2012. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Régebben rengeteg barátom volt, de egyszer csak ellenem fordultak egy "rokonom" miatt. Amikor úgymond kitagadott az a baráti köröm, a zenébe menekültem. (5 hangszeren is megtanultam játszani)


Azóta már többször is új közösségbe kerültem, (szerintem én nem változtam)

De itt se tudtam újra barátok szerezni...

2012. okt. 8. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szomorú hogy minden héten kikerül több ilyen kérdés is ide. Tényleg ennyire széthúzna a világ? :O
2012. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is 20 éves vagyok, s hosszú hosszú évek után úgy éreztem, szert tettem barátokra, de most, hogy vége lett a középiskolának, minddel megszakad a kapcsolat. Az új környezetben mindenki kinéz, mert eltérek az átlagtól. Ráadásul a legjobb barátom is úgy döntött, hogy megjátssza a felszínes életet.

Valószínűleg te is más vagy és nem bírsz beállni a sorba, s ez az embereknek nem tetszik. De ne játszd el, hogy olyan vagy mint ők, mert ezzel csak azt éred el hogy egy olyan énedet szeretik meg, ami nem vagy valójában, s utána fájni fog. Próbálj várni, várni arra, hogy eljön(nek) az(ok), akikkel jóban tudsz lenni, akik önmagadért szeretnek. !! Mást úgysem tudsz tenni, mint ahogy én sem .


vagy írj nekem levelet esetleg ha van kedved : )

2012. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!