Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Nem akarom...

Mit csináljak? Nem akarom megbántani!

Figyelt kérdés
Sziasztok.Év eleje óta az 5.6.-osok együtt vannak emberismeret.Ott megismerkedtem egy fiúval tök normális volt fb-n bejelölt ott mindig amikor láttuk h fent van a másik akk ráírtunk.Szóval barátok voltunk.Aztán skypon is bejelölt ott is beszélünk nagyon sokat.Azt mondja,hogy túl akar lépni a barátságánál,de én nekem így tökéletesen jó.Nem akarok tőle többet főleg azért is mert kisebb nálam egy évvel,meg én is még csak 12 vagyok.Azt mondta,hogy öngyilkos lesz-.-"" és nem tudom,hogy mit csináljak mert nagyon szeretem de nem akarok továbblépni.A kezével már csinált vmit amikor láttam be volt neki kötve.De lehet.hogy az öngyilkosságot nem merné megtenni.Szerintetek?

2012. ápr. 22. 11:48
 1/5 anonim válasza:
öngyilkos akar lenni?na próbáld meg lebeszélni róla,mert az nem megoldás semmire se,csak fájdalmat okoz mindenkinek
2012. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehogy már egy kis pöc$ érzelmileg zsaroljon.

Egyébként nem biztos, hogy volt sérülés a kötés alatt.

Másrészt meg a vagdosás nem feltétlenül jelent öngyilkossági szándékot.

Harmadrészt, ha megtenné, hát tegye meg. Egy biztos - nem a te hibád lenne.

2012. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Meg ne sajnáld, ha tényleg nem akarsz semmit tőle,akkor ezt kategorikusan jelents ki, és ne hagyj kiskapukat. Arról,hogy ő emiatt öngyilkos akar lenni, a jó ízlés keretein belül nem tudok nyilatkozni.
2012. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne drámázzatok, gyerekek. Játsszatok inkább.
2012. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végeredmény mi lett?
máj. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!