Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek adjak búcsú...

Szerintetek adjak búcsú "ajándékot" ennek a volt barátnak, aki csak magamra hagyott, és kihasznált, vagy hagyjam a csúdába az egészet? 20/F

Figyelt kérdés

Volt nekem egy barátom, akinek csak azért kellettem mert én ugyan szeretetre vágytam, emiatt én gondoskodtam róla, amikor megunt eldobott, ezt tette velem januárban, és most is megtette megint. Előtte azért tönkretett annyira pszichésen, hogy ismét antidepresszánsokat kell szednem, teljesen tönkretette a heteim. Ő arra is felhasznált, hogy, volt egy ellensége, akinek leírkalta az anyja nevét, állandóan mindent is irogatott róla, egészen addig, amíg beszélnem kellett az ellenségével csoportban, miután ez megtörtént ismét eldobott.

Ez a srác itt-anotalk-fb csoportokon anonimokkal többet foglalkozott mint velem.


Szerintetek elküldjem búcsú ajándéknak az ellenségének miket irogatott róla (az egy rapper balhés c. Szerintem nagyon el látná a baját), vagy hagyjam?


Azért vagyok ennyire bosszús, mért én tudtam, hogy szerettem, tudtam hogy mindent megadtam neki amit tudtam, és ezt a pszichológusom is mondta, hogy nem voltam hibás. Egyszerűen nagyon rossz látni, hogy ezek, könnyen barátkoznak, van családjuk stb., én nekem sajnos ez sem volt, emiatt vagyok egy megtört ember, és nem győzhet mindig a rossz... Borzalmas egyszerűen ez az egész, hiszen nagyon szétcsapta a személyiségemet ez a srác.. Egyetemen (tudom, jelenlegi kérdésemből nem az intelligencia mutatkozik be, hiszen egy felnőtt, érett, okos ember nem ilyenen gondolkodik), amíg nem ismertem őt tehát tavaly november, vagy másutt, tudtam nevetni, poénkodni, azóta nem... Nagyon nehezen barátkoztam már akkor, de most még nehezebben...



ma 00:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mindig nála van egy fontos tárgyam, ami nevezhető lopásnak, mert egy olyan csecsebecse ami fontos, de mivel mindenhonnan letiltott, így vissza se tudom kapni.

Szerintem teljes mértékben megérdemli, hiszen itt, az oldalon is trollkodik, másokat ver át, vagy ismerkedik, és általában kihasználja az embereket.

Nyilván bosszú semmire se jó, de egyszerűen nagyon fáj az, hogy ezek boldogok, akik másoknak ártanak.

ma 18:36
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod hogy ők valójában boldogok -e, külsőleg mutatják boldognak magukat maximum.
ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!