Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Búcsú levélre illik válszolni?

Búcsú levélre illik válszolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kedves ismerősöm, aki a magánélete miatt meg szakította a kapcsolatot velem. Ő egy lány, és valószínű hogy tetszem neki, azonban nekem van párom és szeretjük egymást, nem akarom meg csalni meg ilyenek (neki is van párja). Ezt meg beszéltük és barátként tekintettünk egymásra, amolyan lelki társ fele vagy nem tudom. Viszont a napokban írt egy üzenetet, mi szerint már nem szeretné tartani a kapcsolatot, többet nem akar beszélni. Csak úgy a semmiből, nem vesztünk össze meg semmi. Ezt tiszteletben is tartom, viszont nem tudom hogy mit illik ilyenkor válaszolni. Kell egyáltalán válaszolni?

Valahogy ugy fogom fel mint a postás be dobott volna egy levelet a postaládába, elolvastam, megértettem.



szept. 4. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Ebben az esetben igen.
szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Ez emberfüggő, ha szereted hogy ha tiéd az utolsó szó akkor írj, én ha a barátaimmal ezt elképzelem 90%ban írnék.
szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Egy okét írhatsz.
szept. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Hangulatomtól függene.

Ha a lelkem mélyén úgy érezném, hogy mindenkinek jobb ez így, akkor inkább nem válaszolnék, főleg ha már napok teltek el.

Ha viszont bánt a dolog, akkor valószínűleg kb. annyit írnék, hogy sajnálom, hogy így döntött, de tiszteletben tartom, és minden jót kívánok neki.

szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Ami azt illeti, már egy pár nap el telt, útóbbi időkben nem nagyon beszéltünk már.
szept. 5. 00:14
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Azért egy ilyen üzenetre illik egy sort visszaírni.
szept. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Egy like jelet nyomj, a nök ks azt szokták.
szept. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
39%
Szerintem felesleges. Tényközlés volt a részéről, amit tiszteletben tartasz.
szept. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Manipuláció. Azért írt hátha megsajnálod és beszélgetsz vele.


Mellesleg ha ki írod a kérdést róla, aggódsz érte hogy most jajj kell e válaszolni. Nem szereted a párod eléggé.



Nekem is írt valaki 10 év elteltével... Nekem ki volt törölve azt se tudom milyen hülyeségeket írkáltam már neki meg vissza. Erre írt hogy na akkor dugunk? Írtam neki hogy jó sokáig tartott a reakció ideje és letilottam. Nem mehet jól ennek sem ha 10 év múltán előkotort a messengerből

szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 tényleg csak barátként tekintettünk egymásra, legalábbis részemről. Nem éreztem szikrát se, csak szimpátia..


Azt a 10 évet én sem értem, azért az nem kevés idő..


Mindenkinek köszönöm a válaszokat, ment a pipa

szept. 6. 03:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!