Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor mivan?

Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nekem van egy jóbarátom. Egész jól elvagyunk, tudunk csacsogni elég sokat. Viszont tesin egy másik osztállyal voltunk összevonva, és ott a barátomnak volt egy előző előtti suliból egy régi barátja. Amikor megtalálta a társaságát, szinte mintha nem is léteztem volna, levegőnek nézett. Ez nekem nagyon rosszul esett. Eleinte csak ültem, majd oda mentem, kezét ráztam a másik sráccal, de kb ennyi volt. Nem tudtam mit felhozni témának, ők meg jól elbeszélgettek, nevetgéltek. Ugye 2 tesi volt, ez idő alatt ők megtalálták a közös hangot, én meg csak ültem, mint f**z a lakodalomba.

ma 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Az van, hogy ők már rég találkoztak, és megörültek egymásnak.
ma 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igen, értem hogy sok idő telt el, meg örültek, de azért nem esett jól.
ma 00:11
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Az van, hogy a barátod nemcsak a tiéd. Van neki más barátja is, és te vagy megférsz mellettük, jelen esetben ez nem jött be, vagy elviseled, hogy épp nélküle vagy. Célszerű lenne, ha neked se csak egy barátod lenne. Nem kell hű de puszi kapcsolat, de legalább olyan, akivel tudsz 10 percig szót váltani.
ma 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress te is másik barátokat, nyiss mások felé is. Elhiszem, hogy nem esett jól, azonban ilyen esetek valószínűleg lesznek még, emiatt is érdemes lenne másokkal is barátkozni.
ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!