Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan reagáltok arra ha...

Hogyan reagáltok arra ha valaki nem válaszol, vagy szimplán leláttamoz?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogyan lehetne ezt úgy kezelni, hogy én kerüljek ki belőle jól, és ne érezzem magamat rosszul miatta.

tegnap 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz jól kikerülni a helyzetből. Ha valakit nem érdekelsz annyira hogy válaszoljon csak nem kell vele törődni tovább kell lépni. De velem volt olyan hogy csak nem értem rá valaszolni de megnyitottam vagy hasonlók
tegnap 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Főleg ha kamubarátról van szó de érdemes azon is elgondolkodni miért nem válaszol és kicsit magadba is nézni vagy kitalálni
ma 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyesmivel foglalkozni. Ha írok valakinek, utána nem pörgök ezen, mert van életem. Néha azt se tudom, mire válaszoltak emberek, amikor látom az értesítést, hogy írtak. Ha valaki nem válaszol, szerintem fel sem tűnne. Értelemszerűen nem a legközelebbi 3-4 emberre gondolok, de valahogy a “kamubarátok” mindig kimaradtak az életemből, akik a barátaim, azokkal nem szarjuk le egymást. Ha neked egyoldalú barátságaid vannak, akkor lehet kicsit fejlődni kellene azon a téren, hogy hogyan értelmezed mások reakcióit vagy ne éld bele azonnal mindenbe magadat vagy nem tudom.
ma 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az is számít, hogy amúgy mi van az adott kapcsolatban. Mert ha egy erős valami, akkor ilyen nem kérdőjelezi meg, majd válaszol ha tud vagy akar. De ha meg nem egy erős szál, akkor meg fókuszálj, akik válaszolnak.


De szerintem játszmázni, meg tekerni a szálakat, mint egy tv sorozatban értelmetlen.

ma 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában úgy hogy beteszem a "köcsögök, hülyék, lúzerek" fiókba, míg ki nem derül hogy valami oka volt. Ha nincs akkor ottmarad.
ma 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Van világ azon kívül is. Nekem nincs is profilom sehol.
ma 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!