Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy ne érezzem magam rosszul,...

Hogy ne érezzem magam rosszul, amikor nem szocializálódok?

Figyelt kérdés

Itt a bulikra járást értem. Külföldi egyetemistaként nem sokat járok ki bulizni, csak így néha-néha. Míg a barátaim majdnem minden nap de minden héten 2-3 alkalommal legalább. Egyszerűen rosszul esik költeni alkoholra vagy buszjegyekre bevétel nélkül (tartalékokon élek ami nemsoká ki is fogy...) és nincs sok kedvem holnap zombiként működni napközben, csak mert megint hajnali 2-ig buliztam. Meg majndem mindig valami dráma történik ami miatt valaki megsértődik, ami elrontja nekem a hangulatot. Vagy ha megyek is, mivel nem beszélem túl az embereket, csak ignorálásba kerülök egy idő után.

De közben meg rosszul érzem magam, hogy a legszebb éveimet pazarlom otthon a gép előtt ahelyett hogy kimennék karaokézni pl. most. És a hülye kifogásokat gyártom, hogy 5 fok van kint és 25p a busz innen a bulihelyre, meg fáradt vagyok, stb-stb. Meg úgy érzem, hogy egy idő után nem is fogom érdekelni a barátokat egyáltalán, nem hívnak majd, stb. Rossz ez az egész... Hogyan érezzem magam ilyenkor kicsit jobban?



tegnap 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
figy, ha nem ez a te közeged, akkor keress mást, ami illik hozzád. csinàljatok màst együtt.
tegnap 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó de addig is amíg nem találok mást szeretnék velük lógni és most jelenleg ezt csinálják, buliznak. De én nekem valamiért nincs hozzá fogam, nem tudom miért. Zsong a fejem már csak ha rá is gondolok hogy folyamatosan bulizni kell mert csak ezt tudják kitalálni. De közben meg rosszul érint, hogy most is azt mondtam hogy valószínűleg beugrok de végül az utolsó utáni pillanatban inkább leültem enni itthon és gépeztem tovább...
tegnap 23:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!