Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szerény emberek azért nem...

A szerény emberek azért nem szeretnek szocializálódni mert az egész hamisnak tűnik, versengésnek, dominancia harcnak ami gusztustalan számukra?

Figyelt kérdés
2023. aug. 6. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Pontosan. Szépen megfogalmaztad. :)
2023. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

A szerény emberek IS SZERETNEK szocializálódni, akik NEM SZERETNEK, azok nem a szerény, hanem a gátlásos, önbizalomhiányos emberek.

Ne keverd a fogalmakat, illetve nézz utána, melyik mit is jelent

2023. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
2-es, te is elgondolkodhatnál rajta, mi mit jelent... Miből következik, hogy gátlásos és önbizalom hiányos lenne az, aki nem szeret szocializálódni? Aki nem szeret szocializálódni, az aszociális, nem kéne más dolgokat hozzá kombinálni...
2023. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem, meg kell válogatni kivel szocializálódsz és a fentiek nem érintenek
2023. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen azért.
2023. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 - Én pl.sem gátlásos, sms pedig önbizalomhiányos nem vagyok. Mindkettőből jutott bőven, mégsem szeretek szocializálódni és ez az emberek miatt van. A többség olyan buta, mint a fekete föld. Beképzeltek, frusztráltak, lenézőek. A munkahelyemen is ez megy egész nap, a boltban is ha kimegyek, nem kell a szabadidőmben is ez. Elmegyek a saját barátaimmal, de új emberek nem kellenek.
2023. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok erősebb kutya, nem is akarok az lenni, de ettől függetlenül átharapom bárki torkát.
2023. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!