Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos a barátnőm megbántódása?

Jogos a barátnőm megbántódása?

Figyelt kérdés
Megbántottam a barátnőmet. Ő mindig is el volt hízva, én viszont vékony vagyok, főleg azért mert van egy kisebb fajta emésztési betegségem. Nem ehetek olajos dolgokat (így pl gyors kaját sem), kelt tésztát, fehér kenyeret, csokit, chipset stb mert nagyon erős gyomorgörcseim lesznek, és van amitől megy a hasam. Erre egy csomó gyógyszert is szedek amikor jelentkeznek a panaszok (nem nagyon sűrűn de soha nem lehet tudni, ezért inkább nem is eszek olyanokat amitől tudom hogy előjöhet). Ő viszont imád enni. És múltkor mekiben voltunk ő megette a burgereit, én meg csak ittam egy kis gyümölcs levet. Aztán meg elkezdett nekem panaszkodni hogy őt milyen rettenetesen zavarja hogy kövér és le akar fogyni (mindig ezt mondja, de soha nem tesz érte semmit), és hogy mennyire nagyon irigyel engem hogy nekem ilyen jó alakom van. Én meg mondtam neki hogy ne akarjon ilyen lenni mint én. És erre közölte hogy még a gyógyszereim is szívesen szedné csak ne lenne ilyen duci. Én meg eléggé csúnyán mondtam neki hogy talán sportoljon és ne engem csesztessen a hülyeségeivel. És ezen nagyon megsértődött. Most iszonyatos lelki ismeret furdalásom van. Szerintetek is én vagyok az egész miatt a hibás?

tegnap 19:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
9. Én senkit nem szavaztam le.
tegnap 20:16
 12/15 A kérdező kommentje:
8. Már szóltam a szüleinek. Az anyja is beteg, és a szülei csak kiröhögtek hogy ne zaklassam ilyenekkel őket.
tegnap 20:18
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

#11

Te vagy a 78%-os? Ha nem, akkor miért vetted magadra, amit írtam?

Vagy, ha neked is 78%-od van, akkor is kérdéses, hogy miért vetted magadra, ha nem te voltál? Nem is téged szólítottalak meg benne.

tegnap 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Bocsi azt hittem hogy nekem írtad
tegnap 20:20
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem sportolnia kell, az nem ér semmit, ha rosszul eszik. És simán ehet mekit, a kérdés az, hogy mennyit. Pont az a jó, hogy fenn van a neten a kcal táblázat, hogy miben mennyi energia van.
tegnap 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!