Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy fiúbarátomnál alszok...

Ha egy fiúbarátomnál alszok több napot baj hogy nem főzök semmi kaját csak rendelünk mivel nem tudok még főzni?

Figyelt kérdés
ma 13:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Tök jó, enyém a #3 és a #6 válasz. Az egyik 22%-on áll, a másik 100-on, pedig mindkettő ugyanarról szól... :)
ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%

5#

4-es voltam

Augusztusban Kajdacson voltam vendégségben, anyukám volt osztálytársánál aki imád a konyhában pattogni.

Este 10-kor palacsintát kaptam tőle 🥞😋

Ha akartam, se engedte volna, hogy segítsek 🤣


Így minden nőtől elvárható hasonló.

Természetesen minden pár közösen dönti el, hogy ki mit intéz a ház körül, de ha egy nő nem tud főzni, attól menekülni kell

ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
33%

7#

Egy újabb férfi nevelő

Kezdenek nagyon unalmasak lenni

ma 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
70%

12-es

Nem, nem várható el ez minden nőtől hasonló.

Ez a te személyes meglátásod, szóval azt kijelenteni, hogy menekülni kell attól a nőtől, aki nem akar főzni rád férfiként, az nettó baromság.

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

14 vagyok


Nem, nem várható el minden nőtől hasonló.*

(bár érthető volt amúgy is szerintem)

ma 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Kroms ***** válasza:
Nem tudsz vizet forralni, beleönteni pár deka rizst, és megsütni hozzá pár tükörtojást? Nagyjából 6 évesen már elvégezhető feladatok...
ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
15%

14#

Akkor a férfiaktól meg ne várják el, hogy szülessenek jóképűnek és legyen izmos testük

1-1

ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Kroms ***** válasza:
0%

#17

Vagy azt, hogy ők menjenek le megkéselődni, ha lentről hallani az éjszaka közepén, hogy jönnek látogatni a kisebbségiek. A háborúkról/sorozásról nem is beszélve.

ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
12%

14#

Legtöbb férfit a pocakján keresztül lehet lenyűgözni, akkor is ha fáj.


Egy férfi sem szeretne maga mellé egy olyan nőt, aki pizzát

vagy rendel vacsorára.


Anyukád talán sosem főzött rád és az apudra?

ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
46%

17-es Senki nem várja el, az én párom sem izmos. Helyesnek helyes, számomra. :) (egyébként, hogy kihez vonzódsz külsőre, rohadtul nem összehasonlítandó a jelenlegi témával)


18-ás Ezt inkább hagyjuk is. Xdd


19-es Nekem nem fáj, nektek fáj, hogy nem szolgál ki titeket a nőtök, azért mert Ők nők. :D


Főzött anyukám, köszi a kérdést, de ki nem állhatta, ezért segítettünk neki és együtt oldottuk meg, amint nagyobb lettem. Nem kell rákényszeríteni valamit valakire, ha ki nem állhatja. Apu furcsa nem hagyta el anyut, boldog házasok még ma is.

(apu is főz). :)

ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!