Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúbarátom miért tűnt el mert...

Fiúbarátom miért tűnt el mert nem éltem az ajánlatával?

Figyelt kérdés

Mindketten se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk a párjainkkal és felvetette hogy akkor legyen több mint a beszélgetés konkrétan barátság extrákkal de kapcsolatot nem akar. Én meg nem éltem ezzel az ajánlattal. Azóta nem keres ha meg én keresem akkor tökre bunkón válaszol és leráz.

Most mi baja van?


2023. máj. 6. 17:08
1 2
 1/17 Daniel Prime ***** válasza:
100%
Az a baja, hogy visszautasítottad.
2023. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem éltél az ajánlatával. Most másokat keres meg vele.
2023. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Na vajon. Nem tetszett neki hogy nem bújsz vele ágyba. Az meg sokat elmond ha kapcsolatban vagytok mindketten és ilyenek történnek..
2023. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 kék pancake ***** válasza:
91%
Nem volt igazi barát, csak a szex lehetősége miatt játszotta el neked a barátságot, ne sajnáld, hogy elvesztetted.
2023. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Tirpák, önző, sértődős bunkó! Egy gonddal kevesebb, örülj neki!
2023. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Beszéltem neki rólla hogy elhanyagol a párom mostanában már hozzám sem nyúl és erre vetette fel ezt a dolgot. De azt hittem van annyira értelmes hogy megérti hogy ezt azért osztottam meg vele mert ö a barátom, lelki társam nem mert ráfanyalodtam
2023. máj. 6. 17:25
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Hát babám, egy percig se aggódj amiatt, hogy az eszedért akasnak majd ellopni.
2023. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 kék pancake ***** válasza:
81%

Sajnos úgy tűnik, hogy csak a lehetséges potya szex járt a fejében miközben te a problémáidat magyaráztad neki.

Hetero fiúk ritkán barátkoznak lányokkal. Néha előfordul, de az inkább kivétel. Legközelebb ha barátkozni szeretnél, valami meleg fiút vagy hetero lány barátot keress, ők megbízhatóbb barátok.

2023. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Na jo, amit utana irsz, az mar erosen felreertheto, vagyis inkabb felhivasnak tekintheto pasik szamara. Ennek fenyeben pofara ejtve erzi magat.
2023. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 kék pancake ***** válasza:
13%

9-es:

Ez miért felhívás, ha hiányzik neki a szex a PÁRJÁVAL. Nem simán a szex hiányzott neki, hanem a PÁRJA.

Ezt hogy lehet úgy érteni, hogy akkor velem = a BARÁTJÁVAL is szeretne szexelni?

Nem értem ebben mi a pofára ejtés. Ha a "barát" pofára ejtésnek fogja fel, az az ő hibája.

Ha a csaj vele (= a BARÁTTAL) akart volna szexelni, akkor azt mondta volna neki. Nem azt, hogy a PÁRJÁVAL hiányzik a szex.

Amúgy meg a vibrátorok már tök olcsók és minden DM-ben árulják, szóval a ráfanyalodás nem nagyon játszik.

2023. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!