Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúbarátom miért tűnt el mert...

Fiúbarátom miért tűnt el mert nem éltem az ajánlatával?

Figyelt kérdés

Mindketten se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk a párjainkkal és felvetette hogy akkor legyen több mint a beszélgetés konkrétan barátság extrákkal de kapcsolatot nem akar. Én meg nem éltem ezzel az ajánlattal. Azóta nem keres ha meg én keresem akkor tökre bunkón válaszol és leráz.

Most mi baja van?


2023. máj. 6. 17:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
válaszolók szerintetek a fiú szemszögéből nézve ha egy ilyen szituban elfogadnám hogy oké, nem akar többet, és nem durcizok be vagy kezdek bunkóskodni hanem ugyanúgy fennmaradónak kezelem a baráti viszonyt mint előtte, akkor nem tűnök a lány szemében kevesebbnek hogy felajánlottam hogy akár ez is lehetne?
2023. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 kék pancake ***** válasza:
66%

11-es:

Nem hiszem, hogy a lány szemében ettől kevesebb leszel. Te végül is csak megpróbáltál segíteni a magad módján. Ez rendben van.

Az, hogy a fiú "barát" ennyire besértődik utána, pont azt mutatja, hogy sosem közeledett a lányhoz barátként, csak megjátszotta magát.

2023. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért lett ilyen,mert nem fogadtad el az ajánlatát.
2023. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22%
Mással dugsz össze-vissza vele meg nem, ennyi
2023. máj. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ne sajnáld ezt a fiút, hiszen ezek után csak szexre kellettél volna neki.

Ha a mostanival sem stimmel, várj egy kicsit és ismerkedj mással.

2023. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%

Jobb, hogy külön utakon vagytok. Csak puncikádra hajtott.


Jobban járnál, ha a jelen kapcsolatodra fókuszálnál vagy zárnád le, mintsem egy farokcsóválóval foglalkozni, aki jelentéktelen és képben sincs már.

2023. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%
Mert hoppon maradt! Fiú lány között ritka a barátság! pláne ahogy írod hogy lelki barát komolyabb stb! Visszautasítottad nem is igazi barát ha már nem dughat meg bedurcizik... Mondjuk szerintem az is gáz lenne ha ezek után barátok maradtok mert az már nem olyan...Meg akarnék dugni egy csajt visszautasít utána szégyelném magam pancsernak érezném magam...Már nem olyan lenne a barátság!
2023. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!