Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha megszakította a kapcsolatot...

Ha megszakította a kapcsolatot miért jelöl be ismerősnek?

Figyelt kérdés
ma 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert meggondolta magát, békülni szeretne.
ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert attól még ismer.
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet tévedés is. Én is küldtem véletlenül barátfelérést, mert a Fb berakta a kit ismerhetekbe én meg félrenyomtam.
ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tevedes volt,azt visszavonta volna meg reagalt is bejegyzesemre.
ma 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam pont fordítva volt néhány "ismerős": letöröl a ismerősök közül, aztán az utcán meg odajön köszönni meg jópofizni. Aztán csodálkozik, hogy nem is igazán akarom megismerni.

A másik: töröl, mert valami olyat osztottam meg, ami neki nem tetszik (vagyis inkább nem ért hozzá), aztán pár hónap múlva újra bejelöl, amikor kell neki valami.

A fentiek miatt amint azt látom, hogy valaki törölt, abban a pillanatban tiltom, hogy még véletlenül se tudjon újra bejelölni.

ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem nem torolt,azelott masik tarsasagi oldalt hasznalt onnan sajat magat torolte,ezt nem reg nyitotta.Amugy lehet az az opcio is hogy kidobott a gep mint lehetseges ismerost es lehet azt hitte en jeloltem be ot.Jartam mar en is ugy azt hittem engem jeloltek kozben meg en jeloltem.Es lehet azt gondolta akkor mar maradjak is.De valami miatt az az erzesem nem veletlenul jelolt be.Olyan szemely aki altalaban nem jelol be sok szemelyt.Egyebkent a kapcsolat egy konfliktus miatt megszakadt baratsag volt
ma 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tévedés vlt és nem vette csak észre hogy kiküldte a jelölést.
ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!