Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Spórolást élvező emberekkel...

Spórolást élvező emberekkel hol tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés
Én is ilyen vagyok és élvezem. Jó lenne kitárgyalni egy baráttal.
ma 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A Sparban (ami németül spórolásr jelent).
ma 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ők nem nagyon járnak sehova, nehogy pénzt kelljen költeni.
ma 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, rengeteg ingyenes programlehetőség van...
ma 08:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval értek egyet. Én is spórolós, smucig vagyok, legalábbis az idő nagy részében. Amíg nincs keresetem, addig nem is költök. Munkát 3 hete kezdtem, ha megkapom az első fizetésem, valószínűleg azért nem fogok ilyen betegesen ülni a pénzen, de spórolni attól még ugyanúgy fogok, mert szeretek is és kell is.


Mindig csak akkor megyek valahová ahol költeni is kell, ha tudom hogy van rá, vagy tényleg nagyon szükséges megvenni, azt is céltudatosan, nem megyek be út közben 6 helyre szétnézelődni, hanem abba az üzletbe arra a sorra ahol az adott dolgot találom, szét se nézek nehogy meglássak valamit ami tetszik de tök felesleges. Aztán már megyek is haza. Nem sokat mozdulok ki, ha programokat akarok akkor elmegyek sétálni, vagy leülni egy tóhoz, de meginni/megenni valamit azt nem.

ma 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
havervagy.hu
ma 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sváb falvakban.
ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, de nem úgy, hogy nem veszek semmit, vagy csak a legolcsóbb dolgokat, hanem akkor veszek sokmindent, amikor akciós.
ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!