Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon rossz ember vagyok,...

Nagyon rossz ember vagyok, hogy a barátomat magamra hagytam és játszottam vele?

Figyelt kérdés

Egy éve megismerkedtem egy embert netről. Magányos volt, nagyon rossz családi élete volt. Én ugyan fel sem foghatom, hiszen nekem van szerető anyám, neki paranoid skizofrén anyja volt, és testvére is börtönviselt volt. Ezt a srácot hívjuk most Adolfnak. Adolf nagyon magányos, egyetemista művelt ember, mindezek mellett mindent megpróbált nekem adni, mindig meghallgatott, és segített ha tudott. Én ehelyett csak chatoldalakon ismerkedtem, és problémáztam. Nem foglalkoztam vele, nekem mindig fontosabb volt más barát, vagy egy anonim oldalakon megismerkedett csaj, pasi. Ha elmondta hogy neki probléma, hogy 4 hónapja nem találkoztunk úgy érzi hogy leszarom, inkább hisztiztem.

Egy ideje nem beszéltünk, mikor veszekedtünk akkor is saját magamra próbáltam az érzéseket terelni, hogy megsajnáljon.

Megbántam? Nem. Úgy érzem, hogy szabad ember vagyok, és, tény, hogy így azt a maradék hitet is elvesztette az emberek iránt, mert én csak játszottam az érzéséivel, de úgy gondolom, hogy vagyok annyira szabad ember, hogy ezt megtehetem. Nem mindenkinek lehet családja, fogadja el.

Egyszerűen nem tudok bűntudatot érezni, az oldalakon való ismerkedés számomra sokkal fontosabb mint ő. Jelenleg nem tanulok se nem dolgozok, így csak neten ismerkedek.

18/F🤙



ma 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja
ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked ez a szabadság hogy bárkin átlépsz csak hogy neked kényelmes maradjon, az elég gáz és gonosz dolog.
ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő nem érdekel, azért nem vagy rossz ember, nyilván megválaszthatod, hogy kinek a megismerésébe vagy kivel való időtöltésbe fektetsz időt, energiát.

De ha játszottál az érzéseivel, az szemétség.

Amúgy a politikusok nevei mit keresnek a kulcsszavak között?

ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra rossz ember vagy. A fajtádat elkerülöm.
ma 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már ettől rossz ember vagy, hogy ide felismerhetően kiírtad őt kérdésbe. Az meg főleg gáz, hogy naplopó vagy, nem dolgozol és nem tanulsz, és még így is tereltél neki, hazudoztál, magadat sajnáltattad és húztad az idejét. Én is kerülöm a fajtádat, sőt igazából meg is vetem.
ma 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!