Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akarnál így barátkozni?

Akarnál így barátkozni?

Figyelt kérdés

29N vagyok, 1 éve élek Pesten.


Szívesen barátkoznék,szeretnék új barátnőket keresni, több Facebook csoportban is benne vagyok és itt jön a probléma ....minden csoportban a bejegyzés arról szól,hogy barátnőket keres az illető bulira, partykra ,iszogatni vásárolgatni....


és őszinte leszek nekem nincsen erre pénzem,hogy minden hétvégén folyamatosan csajos programokra menjek és pénzt költsek.


Barátkoznátok olyan nővel aki maximum havonta egyszer tudna kifizetni egy-egy programot és a barátkozás az inkább chatelésből, telefonhívásból esetleg sétából állna Maximum akkor már több ideje áll fent a barátság akkor átugrani a másikhoz...


Barátkoznátok csak így?

Nagyon gáz lenne a Facebookon a csoportba ezt kiírni?



szept. 9. 17:32
A kérdező szavazást indított:
Igen barátkoznék így is
Nem, nekem fontos a csajoskodás
13 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Csak csajok érdekelnek?

Milyen programokra vagy vevő?

szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most is főleg ilyen barátaim vannak, de bulizni én amúgyse járok, alkohol teljes mértékben kizárt, inkább kulturális programok jöhetnek, szerencsére sok ingyenes van. Szóval aki keres talál, szerintem inkább rossz helyen keresel. A Facebook nem erre való, hanem a meglévő kapcsolataid tartani. Inkább menj el valahova, vagy kezdj el beszélni emberekkel csak úgy, bármiről, aztán kialakul (vagy nem).
szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 nem csak csajok

Mint írtam max beülni egy sütire kávéra, üdítőre


Elmenni edzeni.

Menhelyen kutyákat sétálni

szept. 9. 18:01
 4/10 A kérdező kommentje:
Meglévő kapcsolatokat is ápolom
szept. 9. 18:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Vásárolgatás jó program, csak ne ékszerboltba menjetek, hanem a turkálóba vagy a bolhapiacra.
szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

beülni egy sütire kávéra, üdítőre


Elmenni edzeni.


Menhelyen kutyákat sétálni


Én csak ennyi programra tudok elmenni a másikkal



Nekem nem fér bele anyagilag a folytonos vásárolgatás, bulizás, programozás

szept. 9. 18:06
 7/10 Anna0708 válasza:
100%
Ez teljesen normális gondolkodás szerintem. Én is így vagyok nagyjából ezzel, kár hogy nem a környékemen laksz 🙂
szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szerintem is teljesen normális ez. :) Én is inkább a sétálgatós, nézelődős, beszélgetős típus vagyok. Persze vásárolgatni is szeretek elmenni, de úgy nagyon fogy a pénz, ezért nem mindennnapos.

19/L, Pest:)

szept. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen rendben van ez így, ahogy írod. Nekem is inkább olyan legjobb barátnőim voltak, vannak, akikkel sétálgatni, nézelődni szoktunk, közben meg végig be nem állt a szánk, és 1-1 alkalommal beültünk valami nem alkoholos italra.

Szóval, a helyedben, én megpróbálnám ezt így beírni egy csoportba, mert biztos vagyok benne, hogy lesz majd valaki, aki rád ír:)

ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok 30 éves férfiként. Tavaly költöztem Budapestre.


Akik kizárólag a fentebbiek miatt keresik a társaságod, ők valójában nem igazi barátságot keresnek, mert valójában a valós ismérveinket, amin a kapcsolatunk alapul a hétköznapi viselkedésünk határozza meg.

ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!