Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régi visszautasított fiú...

Régi visszautasított fiú rámírt. Valaki help?

Figyelt kérdés
Pontosan 1 éve Lengyelországi erasmus programon vettem részt, és egy lengyel sráccal jóban is lettem. Miután vége lett a programnak továbbra is írogattunk. Két hónap írogatás után bevallotta hogy az elejétől tetszettem neki. Nekem ugye ő csak egy jó barát volt. Mondtam hogy ez nekem sok, és nem szeretnék vele többet beszélni, legalább egy jó darabig. Kérdi hogy mennyi, mondom legalább egy pár évig nem. Tegnap rámírt, és pontosan azon a napon mondtam neki egy éve hogy pár évig ne írjon. Ebben a helyzetben mi lenne a legjobb döntés.

szept. 7. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Lengyelországba akarsz költözni? Ő akar Magyarországra? Ha nem, akkor szexchatelni mással is lehet.
szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegény te.
szept. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha ennyire pontosan betartotta ami írtál, akkor légy vele őszinte.


Gondlom egyáltalán nem szeretnél tőle semmit, szóval írd meg neki ezt. Hogy beszélgethettek (természetesen ha csak szeretnél), de részedről sajnos nincs olyan szintű érdeklődés felé mint fodítva. Ha ez után is kellemetlenül érzed majd magad, akkor szerintem felesleges erőltetni ezt a barátságot.

szept. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
0%

#3, az még csak azt jelenti, h nemnormàlis a frici.


Én hagynàm, de te úgysem fogod...

szept. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Tiltsd le a p...ba, mint ahogy az összes többi lány is tenné egy ilyen helyzetben.
szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!