Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Visszautasitás után barátok?

Visszautasitás után barátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy nagyon jó barátom 9 év óta. Sajnos beleestem. Kiderült. Nem tudja viszonozni sajnos. Ennek ellenére barátok maradtunk. Meddig szoktak tartani ezek a visszautasitás után? Túllehet lépni mindenen túl? Menni fog? Kiváncsi lennék kiknek hogy ment és milyen lett a kapcsolatuk az illetővel. Köszönöm
jún. 10. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Idővel elmúlik, nyugi, fel fogod dolgozni.


Én is jártam így, mai napig egyik legjobb barátom. Nyilván fájt először a viszonzatlanság, 1 évig nem is mertem hozzászólni sem (szó szerint), nem is találkoztam vele.

Aztán egyszer újra ráírtam, hogy van, mi van vele, és úgy elbeszélgettünk, mintha előző nap dumáltunk volna utoljára.

Már én is csak barátként látom, és nagyon jó így is.)

jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi remélem menni fog :) tegnap viccelődtünk beszélgettünk mint régen is...

Persze fáj de már tudom hol van ugymond a helye. Tudom nem tudja viszonozni és tiszteletben tartom. Csak érdekelt mennyire tud működni és nem e lesz feszko ha valahol össze futunk..

jún. 10. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha normális, érett gondolkodású ember, akkor nem lesz probléma.
jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Hasonló cipőben járok. Tinikori szerelmemmel X év után felvettük a kapcsolatot. Elhülyültünk, megbeszéltük amíg jól esik a dolog, addig miért ne. Csak beleestem, nem tudom részéről mennyire kölcsönös, ahogy viselkedik eléggé.... Szerintem ezen a szinten már nem barátság, köztetek sem lehet az..
jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd ha meglatod hogy kezenfogva setal valakivel rajossz hogy soha tobbet nem akarod latni mert csak magadat kinzod vele
jún. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3: eddig nincs semmi probléma hála istennek

4: sajnálom,szerintem beszélj vele hidd el utána annyival jobb hogy tudod mire számits....hát ha az akkor minek nevezzem???? Ismerősnek???

5: lehet igazad van :(((

jún. 11. 07:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!