Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy értelmezzem egy nő...

Hogy értelmezzem egy nő barátomtól az alábbi kijelentést?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok, pár éve munkatársak lettünk, jóban vagyunk mint kollegák, barátok. Egyik nap az mondta hogy én vagyok az egyetlen biztos pont az életében. Nem tudtam rá semmit mondani akkor. Ezt hogy kell egy baráttól értelmezni? Kicsit fura nekem ez! Barátnak én nem mondanék ilyet. Vélemény?
aug. 23. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kérdezd meg.
aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Probald megfektetni. Ha nem megy,tevedtel xd
aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátzónába kerültél.
aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nagy a fluktuáció nálatok, hogy állandóan csak új arcokat lát, te vagy a kivétel.
aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3

Hát köszi, lehetséges! De nem úgy érzem.

4

Ezt hogy érted?

aug. 23. 22:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha más jel nincs, én ebben (nőként) nem látnék bele semmit.

Vagy az van, amit az utolsó írt, vagy minden számára fontos ember eltávolodott tőle, de lehet más is

aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma eljön velem vásárolni, utánna meg megyünk csavarogni ha esetleg szóba hozza rákérdezek. Este még felhívott csak úgy, egy órát beszéltünk a mai napról hogy merre menjünk, és hogy őtud egy romantikus helyet. Hát...
aug. 24. 06:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"tud egy romantikus helyet."

Talán érdemes lenne próbálkozni.

aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!