Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vam egy barátnőm aki elköltözö...

Vam egy barátnőm aki elköltözöttmost rám írt, és megköszönt valamit ezt most hogyan értelmezzem?

Figyelt kérdés
Általános iskolás (5.es) koromban elköltözött az eggyik évfolyam társam. Nos eléggé bolondos lány volt ez valószínű azért volt így mert sokat nevettek rajta (momdjuk néha tetteis magát) és ez nyílvány eleinte rosszul eset neki, de egy idő után 2-3 év után nem érdekelte és csak még jobban rá adott.Volt egy barátnője hát ha lehet így fogalmazni ő volt a "menő" de nem úgy hogy kihasználtamint a filmekben. Csak egyszerűen a többiek em értették meg azt, hogy miért barátkozott vele. Na mindegy volt hogy ő is nagyon csúnyán viselkedett vele . Én pedig nem egyszer megvédtem. Próbáltam azt keresni hogy hogyan tudnám elűzni előle ezt de mindenki csak ezt tette vele. Na és még az én legjobb barátaim is, azt hittem mondjuk tőlük több telik. Na szóval bejelentete hogy elmegy. Nagyon sajnáltam de ugye nem volt mit tenni. Annyira rossz volt neki ott lenni,hogy már inkább hamarabb is elment volna. Na de most jó pár év elteltével (6-7év) rám írt hogy köszön mindent . Bem tudom ezthogy értelmezni miért most köszöni meg??? Nem értem!!

#barátnő #régen #költözés #bántás #hiány #gyúny #Ja nem ide kéne irni de bocs az elírásért nehéz tabon írni.
2015. júl. 7. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Eszébe jutottál, eszébe jutott, hogy kiálltál mellette, és szerette volna tudatni veled, hogy ezt nagyon értékeli, ha eddig nem is mondta. Bizonyára ilyen hálálkodós hangulatban volt éppen. Vagy bejössz neki, és valahol fel kell venni a fonalat.
2015. júl. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Abban lehet valamo hogy eszébe jutottam, de azt nemmhiszem, hogy bejövök neki.:-) :-)
2015. júl. 8. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudja megmondani, miért nem kérdezed meg tőle? Beszélgethetnétek, simán barátság is lehet a dologból, lehet épp azt keresi.
2015. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van. Amúgy miért ne jöhetnél be neki? :) Ha téged érdekel, akkor egy esélyt mindenképp megér a dolog. Az, hogy ennyi idő után is olyan hálával gondol rád, hogy ezt közölni is akarja, már egy jó alap.
2015. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most jövök rá, hogy mindketten lányok vagytok. Így más a helyzet. Ellenkező neműeknél lett volna érdekesebb a helyzet.
2015. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínű eszébe jutottál,látott vmi hasonlót és abból jött ez.


De megkérdezhetnéd,nem hinném,hogy leharapja a fejed :D

6-7 év elég sok.


Eddig beszélgettek? vagy 6-7 éve nem beszéltetek egyáltalán és semmiből írt?

2015. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem mondanám, hogy egyátalán, írtam a képei alá, megköszönte . Vagy egyszer kétszer beszéltünk de annyit hogy : Szia, Szia, Hogy vagy, Jól , megyek szia, oké szia Tehát ezt semmit amúgy.
2015. aug. 1. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!