Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csapott be azzal, hogy...

Miért csapott be azzal, hogy introvertáltnak adta ki magát és miért lett baja azzal, hogy introvertált vagyok?

Figyelt kérdés
Másfél éve volt. Valaki posztolt egy introvertált csoportban egy barátkozó bemutatkozást. Mintha önmagam olvastam volna annyira hasonlított, beszélgetni kezdtünk, találkozgattunk is. Szereti a csendet, nem jár társaságba, nem igazán beszélget, stb. Sokáig nagyon jól megértettük egymást. Egyszer monda, hogy ő tinédzserként nagyon extrovertált volt és állandóan bulizni járt, de már introvertált lett. Később azt mondta, hogy igazából hiányoznak neki a bulik és a társasági programok csak nincs kivel mennie meg félénk és nehéz kilépnie abból, hogy begubózott az utóbbi években. És elkezdett programokra járni akikkel tudott. Engem nevezett negatívnak, visszahúzónak, hogy nem akarok változni, amikor nekem bőven elég évente 1-2 csendes program és így érzem magam jól. Ráadásul naponta chatelt velem több órán keresztül ami nekem nagyon sok volt, egy idő után jeleztem és dühöngött, hogy rossz barát vagyok, mert ő imád beszélni, utál egyedül lenni és legszívesebben éjjel nappal beszélne. Aztán váratlanul letiltott azzal az indokkal, hogy elege van belőlem és reagálni sem hagyott. Én úgy érzem rengeteget beleadtam ebbe a barátságba és rugalmas voltam a határaim keretéig. Kárba ment másfél év. Ezalatt nem barátkoztam senkivel, mert nekem egy jó barát akivel szót értek teljesen elegendő

aug. 13. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán mindig is extrovertált volt,csak ahogy írtad, nem volt kivel szórakozni járnia. Valamilyen esemény vagy eseménysorozat miatt ellustult a kapcsolatait illetően, vagy egyszerűen csak volt egy ilyen befelé figyelősebb korszaka valamiért.

Megértem, hogy ez rosszul esik neked, mert sok időt-energiát belefektettél, de ha ennyire megváltozott a barátnőd, vagy barátod, akkor nem jobban jártok mind a ketten, ha most lezárt, mintha még hosszasan erőltettek egy olyan barátságot, amiben te sem tudsz teljesen önmagad lenni? Hiszen írtad, hogy a határaidat feszegette, ez biztosan nem volt jó érzés.

Kárba azért nem ment szerintem az a másfél év, biztosan voltak jó élményeitek is. Lezárult, ennyi.

aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdés?
aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Pont egy ilyennel barátkoztam nem rég. Minden nap bulika nagy társasággal, pia, haverkodik mindenkivel. Egy napot nem bír ki egyedül/otthon. Na de ő introvertált!!! Biztos benne, hogy az.. 🙄

Nem tudom miért vallják magukat intronak, talán nem tudják mit jelent.


Szerintem nem kellene egy ember mellett leragadnod. Ismerkedj másokkal is.

Mindegy minek mondják magukat, látod hogy milyenek és ha nem tetszik akkor ne folytasd velük az ismerkedést.

aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdező,az még nem jutott eszedbe hogy komplett elmebeteg a csávó?engem noname okok miatt tiltottak,utáltak,temeg itt mindent elnézel annak a jómadárnak
aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!