Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem szakítja meg velem...

Miért nem szakítja meg velem a kapcsolatot miért van még itt?Miért csinálja ezt?(Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy vagy inkább volt egy "barátom" majd később nyilván több lett ebből a barátból mert többet érzett irántam.Szóval azt kell tudni röviden erről az emberről,hogy fura dolgokat csinált kutatott utánam facen,a családtagjaim után, aztán hogy mondjam el a lakcímem de én nem tettem és kiakadt és stb dolgok.(a többit azért nem írom mert ígyis hosszú lesz ez a kérdés de lehet láttátok már a róla szoló kérdéseket) Aztán én szembesítettem a tetteivel,hogy hátha megtudjuk beszélni de nyilván nem sikerült.Utána írtam neki mert hiányzott meg néha ráírtam de volt,hogy mem írtam napokon keresztül viszont ő nem ír rám de mikor megkérdeztem,hogy akar-e még beszélni vagy hagyjuk akkor azt mondta,hogy beszélhetünk de ő mégis leszar.Miért nem szakítja meg velem a kapcsolatot ha ennyire nem érdekli ,hogy mi van velem és csak egyoldalú ez az egész?

júl. 25. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Te is megszakíthatod vele.


Egyébként amit tettél abból sokszor hihette azt, hogy több is lehetne...ezt ő plusznak vette, de nem volt az.

júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1#


Ezt hogy érted?

júl. 25. 16:21
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

újra és újra írtál neki mert hiányzott....de neked nem úgy...


Ő viszont többet szeretett volna, és ezekből azt érzi az ember, hogy te is többet szeretnél...aztán rájött, hogy ebből nem lesz több barátságnál...majd lassan elfogadta de a kedve is elment az egésztől...

júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem értitek a kérdést
júl. 25. 17:07
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Hogy lehet facen kutatni valaki utan mikor ott nyilvános dolgok vannak kint? Rólad és a családodrol is, amit bárki láthat kb. és ha több lett a dologbol nem tudom ez mit takar szex v kapcsolat? akkor miert nem mutattad be otthon vagy miert nem mondtad el neki hol laksz? Ez eleg furan jön valahogy ki. Ha csak nem rejtegettél elöle valamit. Csak ő érzett többet vagy te is? Vagy szorakoztál csak a csajjal es örültél h van valaki akit hülyithetsz es fényezi az egod es simogatja a lelked? Milyen tettek? Itt valami nem tiszta valahogy, ha oda volt érted és szeretett random egy beszélgetés hogyan veszi el így a kedvet töled. A reakciója amit írtál kb a neki mindegy kategoriát sugározza, ami csak ugy nem következik így be ilyen gyorsan. Ha csak nem történt valami olyasmi ami ezt kiváltja, kiégés vagy trauma.

N/38

júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
4: akkor magyarázd el érthetően, mert jelenleg annyit lehet kivenni, hogy a srác zaklatott téged, te meg dobáltad a benzines kannákat erre a tűzre azzal, hogy írkáltál neki mert hiányzott.
júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Szóval csak játszottal vele? Basszus ha több volt köztetek miért nem tudhatná h hol laksz? vagy h kik a családod? Elég fura vagy már boccs, egy kapcsolat a kapcsolat benőséges része nélkül. Ez egy vicc, legalabb közben több másik faszival is kavartal akik szorakoztattak? egyszerre több vasat tartva a tűzben? Vagy ez az a haverokkal kiröhös dolog amikor csak úgy irkálsz valakinek es screenelitek es küldözgetitek azt?Érthető ha lassan eltávolodott tőled... ha így álltál hozzá h ő közeledik te meg tartod a tisztes távolságot tőle mit is vártál? Hogy majd mindig ott pitizik neked? amíg te el vagy a kis világodban? Egy emberröl van szó, nem egy kutyáról akit néha megsimogatsz ő meg körbenyal. Jól tette az az ember hogy még időben kioffolt. Vannak bajok, de nyugi nem csak nálad nála is h ebbe a dologba időt fektetett. f23
júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
A barátod akart lenni te meg nem vetted a lapot és ezt megelégelte.
júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
A játszmázáshoz két ember kell. Te ugyanúgy játszmázol vele, ahogy ő játszmázik veled. Egymást manipuláljátok, és rakjátok folyamatosan hintába. Talán tisztességesen kellene viselkedni és lezárni, elengedni őt végleg. Nem pedig húzd meg ereszd meg-et játszani folyamatosan. Baromi megterhelő, és normális ember ezt nem is tolerálja sokáig, akinek rendben van az önbecsülése. Ha ti mindketten ebben a se veled se nélküled kapcsolatban ragadtatok, az csak azt jelzi hogy egyikőtök se normális. Hiába a barátodra hegyezed ki a kérdést, te sem vagy az.
júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
De, értjük a kérdést bármennyire is akarod bemartani a srácot és az ő nyakába varrni minden felelősséget. Leírásodban semmi olyat nem írtál amitől ő fura lett volna vagy hibás meg hasonlok. Itt valszeg nagyon sok mindent nem mondasz el rola es valszeg meg annal is többet magadrol. Valamelyikötök v mindketten magányosak voltatok, es egyikötök v masikötök elvezte azt h valaki foglalkozik vele. De reven a srac akart colna tovabb lepni és haladni veled azt mutatja h ő konolyan gondolta te meg elvezted azt h foglalkozik veled... Ergo te szorakoztal vele, mint az atlag lanyok szoktak. Szoval szégyeld magad, ne jatszadozz az emberek erzéseivel es idejével ha te nem akarsz semmit mert undorító...
júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!