Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fekete barátnőm van, érdemes...

Fekete barátnőm van, érdemes elhozni Magyarországra vagy atrocitás fogja érni?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk és itt nem érte komolyabb atrocitás, egyszer volt olyan, hogy két idióta tinédzser lány huhogott. De ezen kívül nyílt atrocitás nem érte.

Tudva, hogy sok magyarnak mennyire számít a bőrszín, megéri elvigyem Magyarországra vagy inkább hanyagoljam a dolgot?


júl. 25. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, mennyire segít, de az egyik barátnőmnek spanyol párja van, elég sötét bőrű, majdnem fekete. Évente 2-3 hetet vannak Magyarországon, folyamatosan cigányozzák. :/
júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1


Istenem…

júl. 25. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Nézd: garanciát nem lehet arra adni, hogy senki nem fog beszólni neki valami kellemetlent.

De él Magyarországon számos fekete bőrű (magyarul: néger) ember, elvannak ők is a mindennapokban.

Egyáltalán tud magyarul a barátnőd? Megértené, ha magyarul valamit beszólnának neki?

Felnőtt ember megérti, hogy többmillió normális ember mellett akad néhány bunkó. Ez minden országban így lenne. Ahogyan a magyarok átlagos viselkedését nézem, a mindennapokban nem a bőrszínére vonatkozó megjegyzések miatt fog elsősorban kiakadni az itteni emberekre. Hanem a szimpla udvariatlanságuk, törtetésük, önzésük miatt. Amitől színmagyar emberként mi is sokan szenvedünk.

júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Az sem mindegy, hogy Alsó Mucsaröcsögére vagy Budapestre akarod"hazahozni".
júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nyílt atrocitás nem érné csak azért, mert fekete, a cigányokat is a viselkedésük miatt utálják legtöbben, nem azért, mert sörét a bőrük. Az sem mindegy nyilván hova mennétek, Budapesten fel sem tűnne senkinek. Amúgy meg úgyis az a lényeg, hogy a család elfogadja, a többi másodlagos.
júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
azt a szot hogy neger ki ne ejtsd foleg amcsiban ne, mert ugy szetvernek hogyte leszel a legujabb neger mert ertik. plusz a csaj is magyarorszagon is megfogja erteni es kinos helyzet lesz
júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, itt élek de nem tudom hogy mi folyik idehaza rasszizmus ügyben! Azt tudom hogy a cigányokat utálják (van is miért), de most itt a nagyon feketékre gondolok!


Mi a tapasztalat?

júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Nekem semmi bajom a négerekkel, igazából semmilyen rasszal, egyedül az alja cigányokat kerülöm!
júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szia! én nyíregyházán élek,szóval megyeszékhely de eléggé vidék. ha a fekete(fiú) barátaimmal voltam az utcán maximum megbámult egy-egy nyugdíjas,semmi több. nem lesz baj, gyertek haza nyugodtan és érezzétek jól magatokat!
júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!